Blbne centralne uzamykanie

Karoserie, světla, lak ...
Moderátor:miki21
Zamčeno
ranwej
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 29.01.2010 11:20

Blbne centralne uzamykanie

Příspěvek od ranwej » 18.09.2014 00:25

Zdravim,

tento problem mam v podstate odkedy som auto pred 5timi rokmi kupil. V zime blbne centralne uzamykanie - ak je studeny motor a auto otvorim (klucom vo dverach), tak central odomkne zvysne dvere az s oneskorenim niekolkych sekund - skor minut, zalezi od teploty. Cim je nizsia teplota, tym vacsie oneskorenie tam je. Casto sa mi stane, ze uz autom niekolko minut idem a vtedy sa odomnknu zvysne dvere. Obcas sa dvere dokonca same zavru!! To sa mi uz raz vypomstilo, ked som nastartoval auto a siel si zapalit, kym sa motor zohreje. Zavrel som za sebou dvere a v tom sa zamkli same od seba .. klucik v zapalovani a motor bezal :D. Otvorenie klucovou sluzbou ma stalo 50e (chlapik odtiahol vrch dveri, strcil dnu drot a otvoril). Obcas som nasiel auto rano na parkovisku odomknute, aj ked som si bol isty ze som ho vecer zamykal.

Takze v skratke, cim je nizsia teplota, tym viac to blbne, ked sa motor a cele auto vyhreje, tak problem zmizne. Taktiez cez leto s tym problem nemam. A este ma cez zimu zvykne kopnut prud, ked sa chytim klucky, akoby tam nieco prerazalo.

Nejake rady v com moze byt problem? Nechcem vyhadzovat velke peniaze za opravu.. navyse ked ani netusim v com to moze byt 8O

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23373
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: Blbne centralne uzamykanie

Příspěvek od ZaQik » 18.09.2014 08:25

jestli je to ford, tak tady mas radu: http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 210#p25210
jestli je to ferrari, tak bych to reklamoval :wink:

zamykam pro duplicitu tematu
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Zamčeno

Zpět na „Karoserie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů