T-Mobile Chytré auto

Moderátor:foki
Odpovědět
vitamarousek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 06.03.2015 18:30
Bydliště: Praha

T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od vitamarousek » 22.12.2016 10:51

Ahoj, máme v autě zlobivou elektroniku a nebaví mě (a ani to kolikrát nejde) tahat do auta PC s diagnostikou. Pokukuju po krabičce od T-Mobilu - Chytré auto, slibují, že teoreticky bude umět mnohem víc...

Máte s tím někdo zkušenosti?
Co to zvládne vykomunikovat ve FF II po FL?
Ford Focus II Combi Duratec 1.8, rv.2010

Obrázek

Petr_F_Sunny
Příspěvky: 1
Registrován: 06.01.2017 18:35
Bydliště: Praha 10

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od Petr_F_Sunny » 06.01.2017 18:45

Mám to, můžu ti to ukázat ...
Za největší přínos považuji notifikace o pohybu auta, lokalizaci a pár dalších drobností.
Jinak to má i "mouchy", o kterých komunikuji s výrobcem (zatím bezúspěšně), ale za 75,- Kč/měs. = OK

Uživatelský avatar
Andymaniac
Junior
Junior
Příspěvky: 480
Registrován: 21.10.2011 10:42
Bydliště: Praha 8

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od Andymaniac » 06.01.2017 23:28

Pokud ti jde o diagnostiku v mobilu, tak si radši pořiď ELM 327 s WIFI a k tomu podle telefonu buď Torque pro android, nebo Forscan lite pro iOS či android.
Ford Focus II kombi po faceliftu (2008)
Motor: 1,8 TDCi
Výbava: GHIA

vitamarousek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 06.03.2015 18:30
Bydliště: Praha

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od vitamarousek » 11.01.2017 09:16

Ahoj, mě by zajímaly hlavně ty zkušenosti s tím, když se něco po*ere po cestě a jak rychle se k takovým informacím dostanu... S autem jezdí hodně manželka, takže ten dálkový přístup by se mohl vyplatit.
Petr_F_Sunny píše:Mám to, můžu ti to ukázat ...
Za největší přínos považuji notifikace o pohybu auta, lokalizaci a pár dalších drobností.
Co tedy u FF II dokaze vycist za info?

pozn: diagnostický kabel pro PC mám, funguje. S Bluetooth jsem to zkusil, ale s elektronikou ve FF II si příliš (spíš vůbec) nerozuměl.
Ford Focus II Combi Duratec 1.8, rv.2010

Obrázek

holcik_2011
Nováček
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 21.01.2017 21:06
Bydliště: Praha 9

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od holcik_2011 » 06.02.2017 13:24

Tak jsem si taky zakoupil "CHYTRÉ AUTO". Mám FoFo II před fl 11/2004. Funguje to přesně tak jak píšou výrobci. Zobrazuje se mi stav paliva, stav baterie, kniha jízd....zkusil jsem s autem zatřepat a cca do 15 sec. přišla notifikace na mobil že mi chce někdo ukrást auto. Zobrazil se mi i diagnostický kod poruchy. Jednalo se o kod P0133 (Lambda sonda Obvod snímače pomalá odezva) Tak jsem se někde dočetl že stačí FoFo pořádně "protáhnout" aby se saze uvolnili. A ono to asi zabralo protože chybova hláška zmizela. Teda jestli to nebyl planý poplach. Nemám s aplikací problémy jako ostatní co píšou ruzně na forech. Akorát by mohli vývojaři zapracovat na dalších vychytávkách.
Ford Focus II Hatchback, 1.6 16V / 74 kW 2010

vitamarousek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 06.03.2015 18:30
Bydliště: Praha

Re: T-Mobile Chytré auto

Příspěvek od vitamarousek » 20.04.2017 13:55

Nakonec ho mam taky. Po par dnech jsem byl rozhodnuty vyuzit 14 dni na vraceni a otlouct jim to o hlavu. Jakmile jsem krabicku "sparoval" s autem, zkusmo jsem zadal VIN. Samozrejme spatne. Jenze od te chvile zacalo vse blbnout a aplikace me nenechala cokoli upravit, zmenit, ani smazat vozidlo. V tu chvili jsem byl fakt nastvany :dih:

Zkusil jsem to znovu, novy ucet, nove parovani a ted uz seka dva tydny dobrotu. :)

Zkusenosti:
-jako kniha jízd dobre, chybí rozliseni ridicu, tak sebe davam jako "business", manzelku jako "soukrome"
-presnost zaznamu je kupodivu dost vysoka, nechapu jakto - krabicka je neustale schovana pod deskou, GPS vubec nema primy vyhled
-po ukonceni jizdy prida k jizde par udaju - fajn pro porovnani stylu jizdy
-oznameni o otresech nebo jizde mi dost casto prijde s poradnym zpozdenim
-ukazatel paliva je spis vtipny, nez realny. Plna nadrz=2 carky z 10., mene nez ctvrtina nadrze=kriticky malo. Vetsi rozliseni to neumi :roll:
-Cteni chyb neni zadna slava, z 6 chyb (PCM P0231,PCM P0571,PCM P2121,EPS U0155,RCM U0155,IC U1900) to vycetlo jen tu posledni z budiku - IC U1900.
Ford Focus II Combi Duratec 1.8, rv.2010

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technické informace + diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti