Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Pokec o modelech ST a RS
Moderátor:foki
Uživatelský avatar
Aleek
.
.
Příspěvky: 53
Registrován: 16.02.2011 22:21

Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od Aleek » 04.12.2012 22:53

Ahoj, prakticky jsem tu nikdy nic nepsal, ale mám pomeranč už rok a půl a potřeboval bych pokecat s jinými vlastníky ST. Zajímá mě vše, zkušenosti, úpravy, dojmy z užívání atd. :-)

Ted třeba v zimě na mě sedla uplně depka.... jak tam nasadím ty 16plech se zimákama tak je mi na blití trochu, jak to řešítě jezdíte na litákách?
Focus ST, Mandarinka

Uživatelský avatar
p4ra
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1040
Registrován: 07.05.2012 15:31
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od p4ra » 04.12.2012 22:59

Kedze dve auta si dovolit nemozem, tak ja som extremista. 2 sady 18'. Na zimu aj leto. V zime ale jazdim len vynimocne, kedze do prace chodim vlakom. Upravy zatial len kozmeticke + blow off. Premyslam o chipe a vyfuku. Len zatial mam vzdy lepsi dovod tie peniaze investovat inam a na zabavu je dostacujuca aj stocked verzia. Len, ked pozeram niektorych "blaznov" tu, tak sa nechavam zlakat do temnych vod uprav. Uvidime... :-)

Uživatelský avatar
Aleek
.
.
Příspěvky: 53
Registrován: 16.02.2011 22:21

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od Aleek » 04.12.2012 23:05

p4ra píše:Kedze dve auta si dovolit nemozem, tak ja som extremista. 2 sady 18'. Na zimu aj leto. V zime ale jazdim len vynimocne, kedze do prace chodim vlakom. Upravy zatial len kozmeticke + blow off. Premyslam o chipe a vyfuku. Len zatial mam vzdy lepsi dovod tie peniaze investovat inam a na zabavu je dostacujuca aj stocked verzia. Len, ked pozeram niektorych "blaznov" tu, tak sa nechavam zlakat do temnych vod uprav. Uvidime... :-)
na mě musíš pomalu :-) co je blow off --- zvyšuje výkon? já mám za ten rok a půl jezdení s ST a to jezdím prakticky léto zima každodenně různy poznatky a ty bych třeba rád zkonzultoval s ostatními vlastníky st
Focus ST, Mandarinka

Uživatelský avatar
CaHY
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1848
Registrován: 18.07.2010 19:54
Bydliště: Ústí nad Labem a Praha

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od CaHY » 04.12.2012 23:08

Ahooj :nazdravi: Pokud bude nejaky sraz, tak jsem pro. Ja uz budu mit ST ctvrte leto a nejdrive jsem se zameril na exterier a pak az mi to prestalo stacit, tak jsem nakoupil nejaky performance :cooler: Myslim si, ze tam toho mam uz docela dost a porad se najde veci co bych tam rad :dih: :mrgreen:
Focus ST300 - Bluefin Stage 3 4,5" Mongoose exhaust full system and sport CAT WRC IC Pro Alloy Induction kit od Dreamscience RS Clutch K Sport 8 piston Cosworth engine RS 19" RS rear spoiler KW3

Uživatelský avatar
Aleek
.
.
Příspěvky: 53
Registrován: 16.02.2011 22:21

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od Aleek » 04.12.2012 23:11

CaHY píše:Ahooj :nazdravi: Pokud bude nejaky sraz, tak jsem pro. Ja uz budu mit ST ctvrte leto a nejdrive jsem se zameril na exterier a pak az mi to prestalo stacit, tak jsem nakoupil nejaky performance :cooler: Myslim si, ze tam toho mam uz docela dost a porad se najde veci co bych tam rad :dih: :mrgreen:
čusss :nazdravi: :cooler:
máš už nějaký upravy na motoru? kurnik a to si děláte sami nebo někam jedíte do nejakých servisu?
Focus ST, Mandarinka

Uživatelský avatar
CaHY
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1848
Registrován: 18.07.2010 19:54
Bydliště: Ústí nad Labem a Praha

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od CaHY » 04.12.2012 23:21

Za ty roky jsem se uz neco naucil, tak pokud to jde snazim se sam, ale vse delame u kamarada na dilne co je mechanik takze u toho jsem a ucim se :)
Focus ST300 - Bluefin Stage 3 4,5" Mongoose exhaust full system and sport CAT WRC IC Pro Alloy Induction kit od Dreamscience RS Clutch K Sport 8 piston Cosworth engine RS 19" RS rear spoiler KW3

Uživatelský avatar
Johnny ST
.
.
Příspěvky: 284
Registrován: 11.05.2010 02:09
Bydliště: Praha

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od Johnny ST » 04.12.2012 23:22

Na zimu mám 16" lité v designu originál ST disků. Jenže v zimě je auto stejně zazimované, takže tyto kola putovali na C-Maxe... ST je na letních v garáži do jara ;)

Jinak značka disků je WSP Italy, ale můj model už neprodávají (http://www.wsp-italy.cz/tristar/ford/cava-tristar-1). A také mají malé otvory na matky, takže jsem musel na soustruhu trochu stočit ořech, abych si neodíral lak.
Ford Focus 2.0i

Uživatelský avatar
Aleek
.
.
Příspěvky: 53
Registrován: 16.02.2011 22:21

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od Aleek » 04.12.2012 23:30

Johnny ST píše:Na zimu mám 16" lité v designu originál ST disků. Jenže v zimě je auto stejně zazimované, takže tyto kola putovali na C-Maxe... ST je na letních v garáži do jara ;)

Jinak značka disků je WSP Italy, ale můj model už neprodávají (http://www.wsp-italy.cz/tristar/ford/cava-tristar-1). A také mají malé otvory na matky, takže jsem musel na soustruhu trochu stočit ořech, abych si neodíral lak.
ahoooojjj :cooler:
no já už ted tu zimu nejak musím prezit, jsem si koupil jeste pokličky tuningový na ty plechy a tím jsemto jeste vyšperkoval )))), ja jaře me čekaj nový letní gumy -- doporučíš něco? díkeccc
Focus ST, Mandarinka

Uživatelský avatar
STejk
.
.
Příspěvky: 73
Registrován: 22.05.2011 17:54
Bydliště: Brno

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od STejk » 05.12.2012 10:00

Čauvec, na zimu jsem koupil nejlevnější 16'' hlíny (Dezent za 1900,- kus). Zatím slouží k účelu (vypadat líp jak plech) dobře! Na nich mám Pirelli Sottozero. Nejsem žádnej závodník, takže mi příjde, že se v nich jen hůř brzdí. Ale to pohodlíčko oproti 18'' letním šutrům... :mrgreen:
Ford Focus ST '09, electric orange + šedý fofršráfky

Galerie na: https://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 95&t=31543

LeillaST
.
.
Příspěvky: 12
Registrován: 20.07.2009 12:49
Bydliště: Praha 9

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od LeillaST » 05.12.2012 10:28

Ahoj, mam ST uz 6 let a zkusenost nasledujici: v zime na 18" je nesmysl,doporucuju 16" , auto lip zvlada diry a paradoxne lip jede :-). Co se letnich tyka tak uz sem experimentoval s ruznyma gumama a nakonec sem se vratil ke Continentalu, s autem si IMHO rozumi nejlip a nemaji zadnou vylozene slabou stranku. Co se uprav tyka, tak tady najdes hromadu odborniku s tunou zkusenosti. Ja sem zatim udelal jenom vejfuk a ted se chystame na intercooler a sani. Byl bych opatrnej a vsechno si rozmysli poradne, neni problem v aute utopit miliony...Jinak nejakej sraz STcek bych uvital a rozhodne bysme meli o cem debatovat. Co takhle predvanocni Praha?

h4rr0d
.
.
Příspěvky: 418
Registrován: 16.07.2012 13:50
Bydliště: Brno

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od h4rr0d » 05.12.2012 10:42

LeillaST píše:Ahoj, mam ST uz 6 let a zkusenost nasledujici: v zime na 18" je nesmysl,doporucuju 16" , auto lip zvlada diry a paradoxne lip jede :-). Co se letnich tyka tak uz sem experimentoval s ruznyma gumama a nakonec sem se vratil ke Continentalu, s autem si IMHO rozumi nejlip a nemaji zadnou vylozene slabou stranku. Co se uprav tyka, tak tady najdes hromadu odborniku s tunou zkusenosti. Ja sem zatim udelal jenom vejfuk a ted se chystame na intercooler a sani. Byl bych opatrnej a vsechno si rozmysli poradne, neni problem v aute utopit miliony...Jinak nejakej sraz STcek bych uvital a rozhodne bysme meli o cem debatovat. Co takhle predvanocni Praha?
V Praze jsem byl za posledni mesic 2x, letos uz tam fakt znovu nejedu :(
2010 Focus ST 5d

Uživatelský avatar
p4ra
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1040
Registrován: 07.05.2012 15:31
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od p4ra » 05.12.2012 11:04

V Cesku to uz poznate. Podte do Bratislavy. Zvolame zvysok SK a dame spanilu jazdu. :-)

LeillaST
.
.
Příspěvky: 12
Registrován: 20.07.2009 12:49
Bydliště: Praha 9

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od LeillaST » 05.12.2012 12:03

Ja se nicemu nebranim, klidne udelame vylet do Blavy :-)

Uživatelský avatar
kozlow
.
.
Příspěvky: 7034
Registrován: 20.06.2010 13:11
Bydliště: www.st-rs.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od kozlow » 05.12.2012 12:42

spojil bych to s tibiho akcí, což 8)

Uživatelský avatar
p4ra
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1040
Registrován: 07.05.2012 15:31
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitelé ST všichni sem!!!!!!!!

Příspěvek od p4ra » 05.12.2012 14:03

Ta je az v maji. Dajme skor. :-) Vytiahneme aj Tibiho, Janesa a spol. aj ked je zima. :-)

Odpovědět

Zpět na „ST a RS legenda žije“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů