Právě je 21.07.2018 18:09

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 POMOC - VIBRACE 
Autor Zpráva
.
.

Odeslat Re: POMOC - VIBRACE
0,5 cm je podle mne uplne zanedbatelny,to musi vychytat silentbloky.Ledaze by se nekde motor mohl o neco opirat a prenaset vybrace do karoserie.Zkus to vsude skontrolovat zda se motor pri pohybu nemuze o neco dotykat,pro jistotu,za to nic nedas. :D

16.03.2018 20:30
Profil E-mail
Test driver
Test driver

Nemusí se dotýkat, bohatě stačí když je motor vychylenej v silentu a ten neplní svoji funkci na 100%. Většinou se to stane při výměně spojky nebo rozvodů..prostě, když se sáhne do původního uložení. Pak je dobrý vyměnit všechny tři a je na léta pokoj. Pokud si vybrace nedělá motor sám!

Obrázek

16.03.2018 20:46
Profil E-mail
.
.

Ahoj vsichni.Tak uz mam vibrace take.Dnes jsme s kamosem delali rozvody a po smontovani a nastartovani uplne stejne vibrace jako u vas.Za jizdy,akceleraci,deceleraci vytoceni motoru na miste okolo 2000 ot proste citim jek se auto chveje a pred delanim rozvodu vubec nic.Zkouseli sme motor na silenblokach ruzne posouvat,zkontrolovat je az na ten pod baterkou uz nebyl cas a vypadaji uplne v poradku. :cry:
Je nejaky posun u vas cim to bylo?

31.03.2018 21:30
Profil E-mail
.
.

Ahoj, mrzí mě, že si do toho spadl taky! :(
U mě vibrace pořád přetrvávají - předminulý týden se v servise taky hýbalo se silentblokama a bez výsledku (včetně toho pod baterií, který je jako jediný starý - zbytek je vyměněný).
Bohužel to nepomohlo teda :(
Ve čtvrtek to tam mám vézt znova a půjdou zpátky origo svíčky a vstřiky, ale teď si po tom, co jsem si přečetl tvůj příspěvek říkám, zda to má vůbec smysl...
Takže se to může defacto zůžit na rozvody? Máš na autě nějaké úpravy?

03.04.2018 14:45
Profil E-mail
.
.

Auto mam va 100% serii.Do doby nez jseme udelali rozvody,defakto odmontovali silentblok u rozvodu nebylo po vibracich ani naznaku.rikam si ze sme mozna nejak poskodili silenbloky na prevodovce jak jsme s motorem pohybovali nahoru a dolu.Jinak motor po vimnene rozvodu jede uplne normalne takze ty musi byt slozene zpravne,i na tocici se remenici sme se divali jestli nejak nehazi a bezi rovne.Pak sme akorat jeste mnenili pravou poloosu za novou,ta by teoreticky mnela vliv na vibrace pri jizde, ale na u stojiciho auta se zvysenyma otackama takze tu vylucuji take.

03.04.2018 17:41
Profil E-mail
.
.

Ja ho mam upravene, ale vibrace mam na vsech mapach vcetne seriove. Co za znacku rozvodu si zvolil? Tak ja uz nevim, asi to bude pouze tema rozvodama a spojka, vstriky ani svicky v tom mit prsty nebudou kdyz mas totozny problem...Jenze co je s rozvodama zle, kdyz to auto normalne funguje? Mam akorat pocit, ze to brzdi motorem vice nez predtim a tez jsem cekal vyssi vykon na MOD X RS, ale muze to byt nesmysl...

03.04.2018 19:34
Profil E-mail
.
.

Rozvodovou sadu sem koupil od Continentalu.Ted nebudu mit cas, ale hned jak jo tak auto jeste jednou nekde poradne projedu v ruznem zatizeni, otackach, zarazene rychlosti at si 100% ujistim kdy a jak moc to ma vibrace a pak zvednu auto a vse jeste jednou prekontroluju i rozvody nez zacnu kupovat vsechny nove silenbloky.

04.04.2018 04:49
Profil E-mail
.
.

Ok, budeme se informovat. Já snad budu vědět více zítra.

04.04.2018 12:29
Profil E-mail
.
.

Dával se origo řemen i napínací kladka a beze změny, story pokračuje... Pojedu s tím do Fordu aby se podívali na převodovku.

25.04.2018 15:17
Profil E-mail
Nováček
Nováček

Zdar, dlouho jsem nebyl online. Tedy k odpovědím. Moje je klasika 1,6Ti. Po výměně lambda sondy a cívky se vibrace změnily a to tak, že místo pod plynem se nejvíce projevuje třepání při sešlápnutí brzdy. A to už tak silně, že se rozklepou plasty a palubovka, nejvíc plastový kryt Airbagu na volantu.
Už to asi pošlu ze skály. :wallbash:

inTer: jj pochopil jsi správně, jak píše 6666667, tak já ST nemám, ale vypnout to nejde taky (takže tím pádem ani tady problém vibrací nebude vznikat

27.04.2018 10:09
Profil E-mail
.
.

Ahoj vsem, stale nevyreseno - kupoval se origo remen a napinaci kladka Volvo ale nepomohlo. Taky se zkusila odpojit klima a vymenit alternator, beze zmeny. Uz me tez nebaví...

08.05.2018 11:17
Profil E-mail
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2