pedály už nejsou,pouze možná šablona u Bobana

Podložky pod RZ, klubová samolepka, trička, hrníčky...s motivem http://www.ford-focus.cz
Moderátor:foki
Odpovědět
Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

pedály už nejsou,pouze možná šablona u Bobana

Příspěvek od foki » 27.02.2007 12:10

kdyz by nekdo mel zajem muze mit pedaly viz foto , je k tomu jeste plyn a operka nohy uplne vlevo cena 500 kc .

Obrázek
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
PAJA
Nováček
Nováček
Příspěvky: 182
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha

Re: pedály

Příspěvek od PAJA » 27.02.2007 12:44

foki píše:kdyz by nekdo mel zajem muze mit pedaly viz foto , je k tomu jeste plyn a operka nohy uplne vlevo cena 500 kc .

Obrázek
A z čeho jsou a jak jsou tam přidělané?? Jakou opěrku nohy myslíš??
Ford Focus combi, 1.8 16V, rok 11/99 tmavě modrá metalíza.

KUTY

Příspěvek od KUTY » 27.02.2007 13:15

Podla mna to bude opierka na lavu nohu...tesne pri dverach, pod uhlom...ked ides po dialnici a nemas kam dat lavu nohu, tak si to opries na tu opierku...a aby si neosuchal ten tapecirung, bude tam ta opierka.

Uživatelský avatar
ihrdlick
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2046
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ihrdlick » 27.02.2007 14:43

A technická...je jenom jedna sada nebo je to "velkovýroba". A tak jak se ptali kluci, materiál a přichycení :?:
Obrázek
1.6i 2000*Facelift*16"*EA*DIGI KLIMA*BC*PA

Uživatelský avatar
PAJA
Nováček
Nováček
Příspěvky: 182
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od PAJA » 27.02.2007 17:16

ihrdlick píše:A technická...je jenom jedna sada nebo je to "velkovýroba". A tak jak se ptali kluci, materiál a přichycení :?:
Nemyslím si, že byla k mání jen jedna sada. Vypadá to dost dobře. Materiál odhaduji hlník a nebo spíš dural. Přichycení opravdu netuším. Ale jsem zvědavej na odpověď.
Ford Focus combi, 1.8 16V, rok 11/99 tmavě modrá metalíza.

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boban » 27.02.2007 18:57

Ahoj všichni, tak tyhle sem přilepil lepidlem, které se používá na lepení bočnic návěsů :D :D , no a co se týče materiálu je to z hliníku, přesný složení nevím, dnes sem schválně vyzkoušel jak to drží s nohou když je na botě voda a ty s... v zimě, tady kydalo, na noze to většinou trochu zůstane,tak hned šup do auta, no a v drážkách zůstal jen trochu bordel, ale ani uklouznutí. Jjinak ta opěrka je na to když pojedeš někám dál a nevíš kam z nohou, jako já a ten koberec už mám pěkně jetej (nevím co s nohou) :D :D za čtrnáct dní až pojedu za Fokim tak mu je vezmu a bude další foto, jinak k tomu přilepení, drží to jako by to bylo přivařený, s odděláváním radši moc nepočítám, vrtání sem zamítl, jelikož pedál je dost pevný matroš, zatím ahoj Bohouš.
Naposledy upravil(a) Boban dne 28.02.2007 09:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PAJA
Nováček
Nováček
Příspěvky: 182
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od PAJA » 27.02.2007 19:10

Boban píše:Ahoj všichni, tak tyhle sem přilepil lepidlem, které se používá na lepení bočnic návěsů :D :D , no a co se týče materiálu je to z hliníku, přesný složení nevím, dnes sem schválně vyzkoušel jak to drží s nohou když je na botě voda a ty s... v zimě, tady kydalo, na noze to většinou trochu zůstane,tak hned šup do auta, no a v drážkách zůstal jen trochu bordel, ale ani uklouznutí. Jjinak ta opěrka je na to když pojedeš někám dál a nevíš kam z nohou, jako já a ten koberec už mám pěkně jetej (nevím co s nohou) :D :D za čtrnáct dní až pojedu za Fokim tak mu je vezmu a bude další foto, jinak k tomu přilepení, drží to jako by to bylo přivařený, s odděláváním radši moc nepočítám, vrtání sem zamítl, jelikož pedál je dost pevný matroš, zatím ahoj Bohouš.
A na plynovej pedál taky něco je?? Takhle to vypadá tak divně. S tou opěrkou na nohu nepočítám, zase tak moc nejezdím dálky a když někdy ano, tak nemám problémy. A lepí se to rovnou na ty gumy co jsou na pedálech a nebo se sundají a přímo na ten pedál??
Ford Focus combi, 1.8 16V, rok 11/99 tmavě modrá metalíza.

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boban » 27.02.2007 20:31

Na plynovej pedál ještě není, ale je to otázka pár dnů, jakmile pojedu za Fokim, uděláme hned foto. Jinak co se týče toho nalepení,je to nalepený přímo na ocelovým nášlapu, tudíž gume je sundaná.Já vím, že bez toho plynovýho je to takový nedodělaný, ale byl sem u Fokiho a nebylo to ještě dotažený do konce.A když to tady vidím tak se strácí celkový dojem, ale s tím plynovým to bude ještě lepší.Teď když o tom přemýšlím nalepit to na tu gumu, proč ne, ale asi by to vypadalo nepěkně z bočního pohledu.

Uživatelský avatar
PAJA
Nováček
Nováček
Příspěvky: 182
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od PAJA » 27.02.2007 20:36

Boban píše:Na plynovej pedál ještě není, ale je to otázka pár dnů, jakmile pojedu za Fokim, uděláme hned foto. Jinak co se týče toho nalepení,je to nalepený přímo na ocelovým nášlapu, tudíž gume je sundaná.Já vím, že bez toho plynovýho je to takový nedodělaný, ale byl sem u Fokiho a nebylo to ještě dotažený do konce.A když to tady vidím tak se strácí celkový dojem, ale s tím plynovým to bude ještě lepší.Teď když o tom přemýšlím nalepit to na tu gumu, proč ne, ale asi by to vypadalo nepěkně z bočního pohledu.
Aha, tak to jo, Tak se těším, až budou udělané všechny. A bude to nějaká omezená serie a nebo kdo bude chtít??
Ford Focus combi, 1.8 16V, rok 11/99 tmavě modrá metalíza.

Uživatelský avatar
Damon
Test driver
Test driver
Příspěvky: 10357
Registrován: 02.02.2008 03:18

Příspěvek od Damon » 27.02.2007 22:23

Spíš kdo bude cjtít viděl jsem je v pondělí u Fokiho a říkal jsem že sadu beru hned.Boban asi ví protože mu volal když jsem tam zrovna byl. :wink:
Je: Ford Kuga 2,5T 200hp 2009 & Kawasaki Z1000SX
Byl: Ford C-max 1,8 16V 2004
.....Ford Focus combi 1,8 16V 1999

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boban » 28.02.2007 06:47

Jo je to přesně tak :-)
Naposledy upravil(a) Boban dne 28.02.2007 13:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PAJA
Nováček
Nováček
Příspěvky: 182
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od PAJA » 28.02.2007 08:54

Damon píše:Spíš kdo bude chtít viděl jsem je v pondělí u Fokiho a říkal jsem že sadu beru hned.Boban asi ví protože mu volal když jsem tam zrovna byl. :wink:

Ještě až uvidím, jak to vypadá i s tím plynem. Pak si je určitě vezmu. A kde seženu to, cím se to tam přilepí??
Ford Focus combi, 1.8 16V, rok 11/99 tmavě modrá metalíza.

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boban » 28.02.2007 09:15

To lepidlo se nechá koupit asi v každý prodejně kde mají silikony (drogerie a autodíly), Když sem ho přines domů tak mi pantáta sdělil, že tím se lepí u nich na servisu bočnice na návěsy a blatníky, ale jestli to tam dávaj pod šrouby nebo to naplácaj pod celým ton spoji, to netuším, ale asi bych nechtěl ten blatník potom měnit :-) drží to jako přivařený i na rukou.Je toho potřeba jen trocha.

Uživatelský avatar
PAJA
Nováček
Nováček
Příspěvky: 182
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od PAJA » 28.02.2007 09:20

Boban píše:To lepidlo se nechá koupit asi v každý prodejně kde mají silikony (drogerie a autodíly), Když sem ho přines domů tak mi pantáta sdělil, že tím se lepí u nich na servisu bočnice na návěsy a blatníky, ale jestli to tam dávaj pod šrouby nebo to naplácaj pod celým ton spoji, to netuším, ale asi bych nechtěl ten blatník potom měnit :-) drží to jako přivařený i na rukou.Je toho potřeba jen trocha.
Jo jo dobře. A jak se to jmenuje?? Aby jsem věděl, co chtít.
Ford Focus combi, 1.8 16V, rok 11/99 tmavě modrá metalíza.

Uživatelský avatar
Boban
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8641
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Havl. Brod (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boban » 28.02.2007 09:39

[quote="PAJA"]Tak to ti nejsem v tuhle chvíli nedokážu říct, zůstal ležet u pantáty pod ponkem :oops: až tam pojedu tak to vemu k Fokimu a nafotíme to kompletně a já připíšu opět technický info. Bude to příští pátek, už to vím na tuty.Bohouš.

Odpovědět

Zpět na „Club - shop“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů