Kde všude lze nalézt email: motors.company@tiscali.cz

Co nechcete psát SZ...
Moderátor:ZaQik
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2618
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Třebichovice
Kontaktovat uživatele:

Kde všude lze nalézt email: motors.company@tiscali.cz

Příspěvek od Mira » 21.08.2012 17:45

Foki,
pravdu by mě velice zajímalo jak je možné, že výše uvedená emailová adresa se dostala do kontaktní emailové adresy mé životní pojistky u České pojišťovny :idea: :idea: :idea: Zcela náhodou jsem to právě zjistil při provádění změn v klientské zóně a docela mě to dostalo ...

Mám obavy z toho, že to trvalo celé 2 roky, tedy od doby co jsem si u tebe uzavřel smlouvu na auto ...... ale to bylo u KOOP .... nechápu :!:

Docela by mě zajímali praktiky pojišťovacích agentů. Na infolince mě ujišťovali, že se nemůže stát aby se pojišťovací agent dostal do klientské zóny, ale vysvětlit tu emailovou adresu mi nedokázali :!: :evil: :palec_dolu: :palec_dolu: :palec_dolu:
Byl: FFI 11/2002 Galerie Byl: FFII 12/2008 LPG Galerie - prodán s 340tis. km na tachu
Je FFIII 9/2017 Galeriea opět jedeme na LPG

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde všude lze nalézt email: motors.company@tiscali.cz

Příspěvek od foki » 22.08.2012 08:25

tak to se budes muset zeptat opravdu u cp protoze ja jako sjednavatel koop nemam pristup ani do databaze koop , muzu pouze overit odjete mesice , ale to nema s databazemi nic spolecneho .jedine co me napada , kdy se mohl dostat muj mail do spojitosti s tebou bylo pri likvidaci tve nehody ktera byla pridelena cp ale nejsem si jisty jestli mi informace o prideleni a nasledne likvidaci posilaly na tento mail . Ale i kdyby posilaly tak nechapu , proc se objevil u tve pojistky , to byl jen kontakt na opravu .
Takze asi jen opravdu se obratit na cp .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
Mira
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2618
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Třebichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde všude lze nalézt email: motors.company@tiscali.cz

Příspěvek od Mira » 22.08.2012 09:42

Díky za reakci.
Byl: FFI 11/2002 Galerie Byl: FFII 12/2008 LPG Galerie - prodán s 340tis. km na tachu
Je FFIII 9/2017 Galeriea opět jedeme na LPG

Odpovědět

Zpět na „Vzkazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů