Pro masoxe

Karoserie, světla, lak ...
Moderátor:miki21
Uživatelský avatar
Ahmed
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3751
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ahmed » 20.04.2006 22:07

Me prave v Dankaru poslali do haje a v Maly a Velky prakticky taky. Nechteli to auto ani videt.
Obrázek
Ford Focus II Combi, Gold Collection 1,6 TDCi, 66kW, 22/08/2007, panther black
Obrázek
Byl: Ford Focus Combi 1,8 TDDi, 2001, panther black

Hans99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Hans99 » 20.04.2006 22:35

Zkoušel jsi to řešit přes to zákaznické centrum Ford centrály?
To by mě právě zajímalo, co by ti řekli oni. Zkus tam jen tak z prdele napsat a popsat jim výše zmiňované jednání.
Ford Mondeo combi 2004, 1.8 duratec, 92 kW

Uživatelský avatar
Ahmed
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3751
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ahmed » 21.04.2006 14:42

Ja jsem prave napsal na centralu a zaroven do toho Dankaru. Rekli mi, to, co se pise uz vyse...

Z centraly pani napsala, ze se mam obratit na dealery v mem okoli a napsala mi kontakty, pry se reklamace vyrizuje individuelne. O tom, ze nemam servisku, jsem ji psal. V Dankaru to nejdrive vypadalo, jako ze jo, ale kdyz jsem si chtel dohodnout termin navstevy, tak mi rekli, ze bez servisky ee. V Maly a Velky do same.

Tak jsem si ted ze srandy rekl, ze nejak utopim volne minuty na mobilu, tak jsem se rozhodl zavolat do Charouze, kde lidi rikali, ze bez problemu... V Praglu se asi v patek nerobi, tak jsem zavolal do Ford Charouz - Žebrák u Berouna. Asi po trech minutach cekani na technika mi to zvedl. Tak jsem mu rekl, jestli by se to dalo reklamovat a on ze jo. Rekl jsem, ze nemam servisku, jestli je nejak dulezita a on "no, mela by byt, ale da se to udelat", tak jsem mu rekl, ze mam auto dovezene z Nemec, jestli by to i presto slo a rikal, ze pry by se to taky dalo udelat. Rikal, ze se to musi nafotit a poslat nekam hore... Jeste me upozornil, ze korozi nesmi zpusobovat nejake poskozeni, pripadne neodborna oprava.

Tak bud si z nas nekdo dela soufky nebo jenom Charouz je seriozni a ochotny tohle resit :roll:

Kazdopadne to jeste zkusim poresit pres tu centralu, jestli treba na ne neudelaji bububu... Takze sance je, ale pro me 430km vzdalena :evil:

Pani z centraly mi na konci mailu psala, jak je ochotna dale to resit a ze se na ni muzu s klidem obratit, takze jsem ji samozrejme napsal, jak ochotne mi vsichni v Ostrave rekli, ze to resit nebudou.
Obrázek
Ford Focus II Combi, Gold Collection 1,6 TDCi, 66kW, 22/08/2007, panther black
Obrázek
Byl: Ford Focus Combi 1,8 TDDi, 2001, panther black

Uživatelský avatar
Ahmed
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3751
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ahmed » 21.04.2006 14:57

Jeste jsem volal do Dankar Havirov, tam mi pan ochotne dal cislo na toho pana do Dankaru do Ostravy, ktery uz mi predtim rekl, ze ee :roll:

Tak jsem jeste jednou kontaktoval velmi ochotnou pani z Ford centraly, rikala mi, ze ma zrovna rozepsany mail... Kdyz to nejde primo, jde to oklikou, pan technik v Dankaru byl informovan a ocekava muj telefonat, v pondeli mam prijet na prohlidku. Panacek z toho asi moc radost nema, ale ja jo :twisted: :P :lol:
Obrázek
Ford Focus II Combi, Gold Collection 1,6 TDCi, 66kW, 22/08/2007, panther black
Obrázek
Byl: Ford Focus Combi 1,8 TDDi, 2001, panther black

Hans99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Hans99 » 22.04.2006 18:37

Tak to mi sakra vysvětli, jak to, že tě jednou pošlou do fucku a podruhé, když jim přijde bubu z centrály, tak už fičíš na prohlídku.
To na to asi pěkně serou, Mysaku, vidím, že seš krajan, tak dej prosím vědět, jak to dopadlo, protože já se na ně taky chystám co nevidět.
Dneska jsem se díval na ten lem zadních dveří a ten je taky pějně chycený, to asi chlapci dealerští mít radost nebudou.
Určitě napiš, jsem fakt natěšený s čím příjdeš. Dík.
Ford Mondeo combi 2004, 1.8 duratec, 92 kW

Uživatelský avatar
Mysak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mysak » 22.04.2006 20:35

Hans99 píše:Tak to mi sakra vysvětli, jak to, že tě jednou pošlou do fucku a podruhé, když jim přijde bubu z centrály, tak už fičíš na prohlídku.
To na to asi pěkně serou, Mysaku, vidím, že seš krajan, tak dej prosím vědět, jak to dopadlo, protože já se na ně taky chystám co nevidět.
Dneska jsem se díval na ten lem zadních dveří a ten je taky pějně chycený, to asi chlapci dealerští mít radost nebudou.
Určitě napiš, jsem fakt natěšený s čím příjdeš. Dík.
to nepsal já Hansi, to psal Ahmed já asi krajan nejsem když jsem od Štatlu Brno, ale nevadí třeba ti Ahmed napíše jak dopadl. Já jsem na to kókal jak puk co ti mam napsat a pak mě to došlo :lol:
FF 1,616V GHIA 100PS 00 SILVER COMBI

Obrázek

Uživatelský avatar
Mysak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mysak » 22.04.2006 20:44

Jen tak pro zajímavost.
Zjistil jsem, že mám 5té a ostatní dveře po laku. Asi to bylo taky někdy rezavý, ale lakovali to celé a poznal jsem to teprve když jsem spravoval elektriku v 5tých dveřích. Auto je z Holandska a mají to pěkně spravené.Lak jako z výroby radost pohledět. Tak doufám, že nedudu muset taky někdy znovu na opravu do Forda a hádat se tam s těma ....

tož čus
FF 1,616V GHIA 100PS 00 SILVER COMBI

Obrázek

Uživatelský avatar
Ahmed
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3751
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ahmed » 23.04.2006 14:34

Urcite napisu, jak jsem dopadl. Akorat by to chtelo trosku vyckat, at to pak neni nejaky booom, ze jim tam prijede 100 lidi s focusama, ze chcou vymenit nebo opravit dvere :roll:
Obrázek
Ford Focus II Combi, Gold Collection 1,6 TDCi, 66kW, 22/08/2007, panther black
Obrázek
Byl: Ford Focus Combi 1,8 TDDi, 2001, panther black

Hans99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Hans99 » 23.04.2006 18:16

to Mysak
Tož to sa omlóvám, krajan určitě jseš, přinejmenším od mého bráchy, ten má taky FF s kterým jezdí jeho bába, neboť on má služební Mondeo.

to Ahmed
To je jasné, že tam nepovalím zítra a nebudu jim tvrdit "Tak Ahmedovi jste vyměnili a mě ne, tak to teda chlapci nééé. Tak tomuhle se říká totální rým.
Tuším, že jsi psal, že tam jedeš zítra, tak se určitě ozvi, hořím nedočkavostí, jak dopadneš.
Ford Mondeo combi 2004, 1.8 duratec, 92 kW

Uživatelský avatar
Ahmed
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3751
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ahmed » 23.04.2006 21:28

Ja taky :roll: Ten technik v telefonu nebyl moc prijemny, doufam, ze se z toho od te doby vyspal, protoze z jeho chovani bylo celkem zrejme, ze na neho nekdo udelal bububu nebo musi delat neco, co nechce. Necham se prekvapit, co bude. Kazdopadne bude uspech, ze to aspon nafoti a posle na posouzeni.
Obrázek
Ford Focus II Combi, Gold Collection 1,6 TDCi, 66kW, 22/08/2007, panther black
Obrázek
Byl: Ford Focus Combi 1,8 TDDi, 2001, panther black

Hans99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Hans99 » 23.04.2006 22:54

Kdyby jsi měl možnost to vyblejsknout taky a někde tady to vystavit. mohli bychom si naše koroze pěkně porovnávat. Obávám se, že kdybych sundal tu chrom lištu na pátých dveřích, hodně bych se divil o zadních levých dveřích nemluvě.
Technika kopni do prdele i za mě, ten jeho kyselý ksicht při tom telefonátu si dovedu živě představit.
Ford Mondeo combi 2004, 1.8 duratec, 92 kW

Uživatelský avatar
Ahmed
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3751
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ahmed » 24.04.2006 20:52

Tak jsem tam teda byl no. Byl jeste prijemnejsi, nez v tom telefonu. Ubral mi hodinu zivota. Nehledal korozi, ale dukaz, ze je auto bourane. Jeste jsem nasel rez v levych zadnich dverich a na prave spodni strane kapoty - u celniho skla. Jak je vzadu nad rz lista se znakem Ford a zamkem na kufr, tak vlevo mam dve promackliny - je znatelne, ze auto bylo havarovano na zadni cast. Nechal ho umyt a ze mi pak ukaze, kde a co neni originali a ze si mysli, ze je to uz prelakovane ty 5 dvere. Neukazal nic, akorat, ze mi nesedi vyrezy kolem svetel na kazde strane stejne = auto bylo havarovano. Rekl jsem mu, ze se mohly posunout, kdyz tam nekdo udelal ty dve promackliny - pokrcil rameny, zeptal jsem se, jestli si mysli, ze je to je bourane jeste nekde jinde - to je muj soukromy nazor, ten vas nemusi zajimat. Predtim mi jeste naznacil, jakou ma radost, ze jsem to resil pres centralu, ze oni tomu nerozumi a ze na to nemam podle zarucnich podminek narok, atd., bla bla bla, bla bla bla. Pak poslal fotky do Forda na posouzeni - nevim kam... Za cca 30 min. volal, reklamace patych dveri se neuznava, levych zadnich ano, kapoty - podle dalsiho uvazeni, opravena bude pouze rezivejici cast a nic jineho! V zadnem pripade to nebude prestrikano jinde, nez z vnitrni casti!
Takze vysledek? O hodinu kratsi zivot, zadarmo umyte auto, protivne xichty. 5 dvere si stejne necham opravit a pri tom mi striknou i ten zbytek, to jsou drobnosti. Chteli si tam auto nechat 5 dnu (Po - Pá), v lakovne to udelaji za 3 (Čt - So), jeste za to podekujou a nebudou krivit hubu :)
Obrázek
Ford Focus II Combi, Gold Collection 1,6 TDCi, 66kW, 22/08/2007, panther black
Obrázek
Byl: Ford Focus Combi 1,8 TDDi, 2001, panther black

Uživatelský avatar
Mysak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mysak » 24.04.2006 21:26

to Ahmed
to je teda počteníčko. to by stálo za to napsat na centrálu nějakýmu vedoucímu aby si tam ty ksichty podal. Já být majitelem tak letí na hodinu. To je teda jednání v dnešní době. Všichni hledaj jak se z toho akorát vykroutit, ale záruka nebo práce jim nic neříká. To je pak fakt lepší dát někam jinam jako ty do lakovny, zaplatit a přitom nejste nasraní a o něco starší.
tož ať ti to dobře dopadne v lakovně, a dej si frťana i za mě na posílení nervů.
čau
FF 1,616V GHIA 100PS 00 SILVER COMBI

Obrázek

Uživatelský avatar
Ahmed
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3751
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ahmed » 24.04.2006 21:50

S centralou jsem to resil, jenom diky tomu se ten clovek se mnou vubec bavil. At si tam delaji co chcou, na servis tam doufam nikdy muset nebudu a sam tam dobrovolne nepolezu a nove auto bych tam uz taky urcite nekoupil. Jeste asi poslu nemeckemu Fordu fotky, jak jim po polovine zaruky hnije vyrobek a ze jim za to dekuju. Fotky by jsme tady mohli vystavovat, udelame treba soutez, komu to vice hnije :P :lol:
Obrázek
Ford Focus II Combi, Gold Collection 1,6 TDCi, 66kW, 22/08/2007, panther black
Obrázek
Byl: Ford Focus Combi 1,8 TDDi, 2001, panther black

Hans99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Hans99 » 24.04.2006 23:03

Tak Ahmede, jak to tak čtu, tak se nestačím divit. Jak jsem psal výše, měl jsi ho nakopat hned na začátku, ušetřil by jsi alespoň ten čas.
Píšeš, že ti uznali ty zadní levé, co to jako obnáší, že opraví jen to postižené místo?
Pokud bys měl doma ty fotky, čas a chuť mohl by jsi mi je poslat na j.smycek@email.cz, rád bych zkouknul rány tvého vozu, foki asi nebude mít zájem vystavovat tady ty naše rezivějící kastle, ikdyž . . .
Ford Mondeo combi 2004, 1.8 duratec, 92 kW

Odpovědět

Zpět na „Karoserie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů