NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Moderátor:Quickie
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stastlivec
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1197
Registrován: 19.05.2016 12:40
Bydliště: Jesenice

NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od Stastlivec » 06.03.2019 20:50

to vypovida o dvou vecech - hodne o tobe a jeste vic o PCR.. o tobe v dobrem, o PCR to ani neni prekvapujici informace :-D

Uživatelský avatar
Stastlivec
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1197
Registrován: 19.05.2016 12:40
Bydliště: Jesenice

NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od Stastlivec » 06.03.2019 20:51

jarod72pm píše:
Stastlivec píše:presne, z jedouciho auta tezko posoudis stav vsech zucastnenych.. za zastaveni nic nedas, vetsinou muzes jet rovnou dal.. a kdyz ne, tak, pokud jich neni sto, kazda ruka dobra.. nekdo musi volat izs, nekdo treba resit zdravotni stav, oznacit misto, zajistit bezpecnost, ridit provoz. .

a s dovolenim, priste napisu uplne to samy, na nikoho jsem neutocil, nikomu jsem nenadaval, nikomu jsem neublizoval, tak nevidim duvod proc bych nesmel vyjadrit svuj nazor.. myslim si, ze je tu spousta jinych, kteri by meli upravit svuj styl vyjadrovani :-)
Klidně si piš jak uznáš za vhodné ale pokud se to bude týkat mojí osoby tak budu v tom případě reagovat stejně.
reaguj jak chces, je mi to srdecne jedno

Uživatelský avatar
jarod72pm
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 2220
Registrován: 18.05.2012 21:51
Bydliště: Otrokovice

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od jarod72pm » 06.03.2019 20:56

Jak tě rodiče vychovaly je tvůj problém , byl jsi drzý na zeleném jsi drzý i na modrém nic nového.
Kia Carens 2014 1.6 GDI 99kW Exclusive +winter packet +bufík
Ford Focus 2006 1.6 Ti-VCT Kombi Trend Plus - prodáno 24.8.2020
Byl - Opel Astra Kombi 1.4 16V
Byl - Škoda Forman 1.3i

Uživatelský avatar
TomFocus
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8239
Registrován: 12.05.2013 17:06
Bydliště: Praha

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od TomFocus » 06.03.2019 20:56

Oni si mysleli, ze sem ho srazil, protože jak sem zastavil (prudce) tak auto stálo křivě na kruhaci. A dostat zaznam od MP k PCR trvalo cca 3h.
Pak, že by můj tel dali tomu chudakovi do špitálu aby mě poděkoval. Ne ne chlapi a jel sem domů. I tak sem nelitoval. Prostě zastavit a zjistit situaci je povinost.
FF II meziFL performance1600D upgrade +++ Color blue
Galerie
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
TomFocus
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8239
Registrován: 12.05.2013 17:06
Bydliště: Praha

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od TomFocus » 06.03.2019 20:58

Kurna dej pokoj, nikdo ti nic nedělá.
FF II meziFL performance1600D upgrade +++ Color blue
Galerie
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
miki21
Test driver
Test driver
Příspěvky: 13052
Registrován: 01.04.2009 18:21
Bydliště: Třinec

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od miki21 » 06.03.2019 21:08

asi dobrej matroš :mrgreen:
Fofo II 1,8 16v modrá combi
Funguje zde funkce HLEDAT Prosím,používejte ji před založením nového tématu.

Dragon_666
Junior
Junior
Příspěvky: 226
Registrován: 15.03.2016 01:20

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od Dragon_666 » 07.03.2019 01:26

TomFocus píše:Sbíráš sledovanost....
Slíbil mi, že až na těch videích zbohatne, že mi koupí Mustanga..
jarod72pm píše:Vidím tam odkaz na tu rozstřelenou srnku na cestě v mlze ve velké rychlosti. Jo borec to schytal v komentářích. Jde o to že pokud jede jako prase a sotva vidí před sebe pak je jasné že ho může potkat nečekané ,a který sebevrah by tam zastavoval a ohrozil sebe kdyby potkal podobného hrdinu který by takto pelášil v mlze a neuměl na nic reagovat ?! Chudák srnka . :(
No, nevím jestli schytal - to, že se na netu najdou 3 individua, co tvrděj, že není potřeba zastavit u nehody a že mu to přejou protože spěchal, neberu, že to tam schytal..
Vzhledem k tomu, že nezakrýval (záměrně) tu rychlost. Dashcam má bejt o ukazování chyb, včetně svejch.. Aby se z toho mohli všichni, včetně autora poučit..
Neuměl na nic reagovat - s tím nesouhlasím, udělal to nejlíp v tu chvílu jak vyhodnotil - za a) toho času na reakci zrovna moc neměl a za b) srnka šla zprava do leva a byla už na silnici, takže úhyb vlevo ho mohl rozhodit a stejně by ju nejspíš sejmul. Reakce tam byla - je tam vidět škubnutí volantem (buď se leknul nebo si úhyb rozmyslel - sám neví).
Chudák srnka - to ano, ale s největší pravděpodobností už byla bouchnutá nebo nemocná - motá se tam, čumí do země, nekouká do světla, takhle se rozprskne..
Stastlivec píše:to uz je zajimavejsi Brnenska Spicka - jezdi focusem :-)
Taky jezdí Focusem. Ve videu s tou sraženou srnkou sou fotky auta.
Stastlivec píše:jestli ty nebudes 9/10..i pri takovy srazce muze ridic utrpet zraneni a zastavit je slusnost a povinnost, i ze zakona.. navic zastavil pred nim, obe auta blikala..
Díky, že jsou řidiči, co by zastavili.
jarod72pm píše:Proč mě zase napadáš a staráš se po čem ti je hovno? Neznáš mě tak mě laskavě neškatulkuj. Dobře bylo vidět stav člověka i stroje ty chytráku.
Vložím se do toho, aji když reaguješ na někoho jinýho.
Vážně ti z těch fotek připadalo, že to auto je v pořádku? Světlo venku, předek rozmlácenej, auto pokrytý od předku po střechu včetně čelního skla obsahem srnky, na silnici rozervanej krvavej kus...
Podle čehos soudil, že řidič byl ok? že se mu nerozmlátil telefon? že si neudělal něco? protože to u toho videa nebylo napsaný? Řidič byl 100% v šoku..
Na zemi leží rozjetý něco, opodál bliká auto, co je zepředu rozmlácený a uvnitř sedí člověk, co je v šoku - to podle mě je dostatečnej důvod pro zastavení..
Stastlivec píše:vzdyt v poradku, jestli ti nevadi byt 9/10,tak se nemusis hned rozcilovat, ja to respektuju, jen se nad tim pozastavuju.. nemuzou byt vsichni 1/10..jen skoda, ze ten pomer je tak nizky
Tj až děsivej poměr..
jarod72pm píše:Každý máme jiný stupeň odolnosti ,jsou lidé kteří by chtěli pomoci ale uvidí třeba krvavou ruku a padají do mdlob. Takže je to těžké pomáhat a pomáhat . :nixw:
Taky nesnáším pohled na krev, dokonce mi dělá větší problém cizí krev a zranění než moje, ale to není omluva pro to, nezastavit u nehody. Aji kdybys měl zastavit a jenom číhat na další auto, tak se to vyplatí..
phofy píše:Nějak nechápu tvojí reakci jarode, nic hroznýho ti tam nenapsal. Jinak já když měl několik nehod, tak u mě snad nikdo nikdy nezastavil :bebng: já zastavil po každý :)
To je strašný..
Jako když už se to s tou srnkou stalo, tak z toho podle mě udělal zajímavý video se snahou poukázat na to, aby lidi nebyli lhostejní, ale stejně se najde plno &@{Đ€], kteří budou tvrdit, že zastavovat je zbytečný..
phofy píše:Stastlivec: dělám to podobně, většinou zastavím a zeptám se, nikdy nevíš co se komu může stát. I u té srnky bych zastavil 8)
Je pravda, že u nehod zastavuje hodně málo lidí.

Před 2 roky jsme jeli na dovolenou a u krajnice stálo auto a předním ležel cyklista, vypadalo to že ho srazilo auto, nakonec cyklista před autem "pouze" spadnul a auto stihlo dobrzdit. Stejně jsem zastavil a šli jsme mu pomoct a moc v pořádku nebyl :cry:
Děkuju, že bys zastavil aji u té srnky.
Přesně, většinou se nic nestalo a stejně hned jedeš dál, 100x se zeptáš jedeš hned dál, co když po 101 ta pomoc bude potřeba?
Ford Focus II HB, 1.6 16V 74kW, r.v.2007

Uživatelský avatar
Shav0
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 1020
Registrován: 12.12.2015 17:33
Bydliště: Nová Paka

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od Shav0 » 07.03.2019 11:08

Připojim se k zastavovačům...zastavit a popoběhnout se zeptat jestli je vše ok, zabere půl minuty.
Když nesnesu krev, volám sanitku (už tímto mám splněnou první pomoc).
Ono zrovna u těch nehod to nejsou moc pěkný pohledy. Kamarád záchranář mi ukazoval video motorkáře co se mu urval nos se spodní čelistí a byl při vědomí (nevím jestli to bylo v ČR). To prostě zamává s hromadou lidí.
Nezapomínat primárně zabezpečit svoji bezpečnost, to platí u všech úrazů ve všech oborech.

Jinak jednou nás jelo asi 5 ve služebáku večer a jen jeden z nás si všimnul rozsekanýho auta vedle v poli. Jinak bysme to projeli taky.
Ale rozšvihaný auto na silnici většinou přehlídnout nejde

Dragon_666
Junior
Junior
Příspěvky: 226
Registrován: 15.03.2016 01:20

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od Dragon_666 » 07.03.2019 15:43

[quote="Shav0"][/quote]
Přesně!
Ford Focus II HB, 1.6 16V 74kW, r.v.2007

Uživatelský avatar
TomFocus
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8239
Registrován: 12.05.2013 17:06
Bydliště: Praha

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od TomFocus » 02.04.2019 18:45

Dnes Pitkovice - nechce se mě ,,dělat,, s videem a dávat jej na YT. Klidně hňupa zveřejním.
Přílohy
1.png
2.png
3.png
4.png
FF II meziFL performance1600D upgrade +++ Color blue
Galerie
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
dusanlulka
Junior
Junior
Příspěvky: 443
Registrován: 04.05.2013 16:57

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od dusanlulka » 02.04.2019 19:46

Skoda ze si nesedel vo V3Ske

Uživatelský avatar
TomFocus
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8239
Registrován: 12.05.2013 17:06
Bydliště: Praha

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od TomFocus » 02.04.2019 20:08

To ano V3S je mocná zbraň na pouliční lišej :mrgreen:
Škoda, že sem nejel služebním (neuhl bych), do hodky by bylo náhradní a chlapec by se staral a vysvětloval můj záznam.

Tohle je z mého ff2 - chtěl sem i zavřít oči :mrgreen: zničím kola, márazník o obrubák nebo bok auta.

Ještě má jedno video a to je jiná káva, kde mě chlap na pražském okruhu vytlačuje z lévého pruhu na náklaďák. To zveřejňovat nechci, protože jej dám PČR (rozhodoval sem se pár dní).
FF II meziFL performance1600D upgrade +++ Color blue
Galerie
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
TomFocus
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8239
Registrován: 12.05.2013 17:06
Bydliště: Praha

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od TomFocus » 02.04.2019 20:14

:irre:
Přílohy
Bez názvu.png
FF II meziFL performance1600D upgrade +++ Color blue
Galerie
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
phofy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9402
Registrován: 23.07.2011 11:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od phofy » 02.04.2019 21:20

Jen dej, takovyhle ridici nemaji na silnici co delat, skoda ze nemam ve sluzebnim kameru, za predminuly patek by meli 3 videa na pcr

Dragon_666
Junior
Junior
Příspěvky: 226
Registrován: 15.03.2016 01:20

Re: NEHODY / skoro nehody - onboard videa a kompilace

Příspěvek od Dragon_666 » 03.04.2019 01:22

Tak a máme tu další video, tentokrát nejde tak úplně o kompilaci nebo nehody. Snad se Vám bude líbit i tak.

YouTube Video
Ford Focus II HB, 1.6 16V 74kW, r.v.2007

Odpovědět

Zpět na „.. aneb co nelze nikam zařadit“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů