Právě je 24.03.2019 06:43

DPF euroV s vaporizerem Galaxy, Mondeo 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odeslat DPF euroV s vaporizerem Galaxy, Mondeo
Mam Galaxy 2.0TDCI 120kW Mk3 s timto bazmekem, tedy asi patri sem k Mondeu. Nic moc info jsem nenasel, asi by to chtelo dovypnovat.

Zatim vse funguje OK, vypalovani se spousti asi pri 78% zaplaneni a vypali na nejakych 28%, coz se deje cca po 400km. Melo by byt lry slyset svakani cerpadla (neslysel jsem) a nepoznam. Planuji dodelat kontrolku, ktera se davas snad na rele R4 v motoru na zhaveni ci te pumpy. Odkaz na forum o DPF euro4 a euro5 doplnim. Ale nahnout drat do auto je docela orisek, a asi jen dirou v zaslepce a pak zadelat. Nebylo by reseni to vytahnout nekde od GEM apod?

2.)Jak vyvolam regeneraci z jizdy? Nedvno je se pokousel, auto melo skoro 70% a me cekala jizda dalnice, okresky a navrta do Prahy. Zahrate auto jsem vzal po dosti delsim.okruhu a na dalncii drzel 120-130km/h na petku. Na tech cca 50km dalnice nic a asi 4km.pred koncem.jsem to vzdal. Pak na okresce koukam na diag a teplota nahore. Nakonec se.nevypalilo na asi 28% zaplneni jako vetsinou, ale nekde kolem 36%. Mate zaruceny recept, jak na dalnici pri zaplneni nad 60% (mene me nezajima, to do dalsi dalnice vyjde) vyvolat regeneraci? U me bude po jizde vzdy par jizd cca 2-6 po meste 50-150km. Rad bych se vyvaroval vypalovani ve meste s vidinou neuspesnych regeneraci diky preruseni. Nebo jestli to pri poskakovani v kolone zvladne take?

3.) Co jeste krom vypnuti motoru prerusi regeneraci. Nekde jsem nasel infa (doplnim), ze i potreba prudke akcelerace ci brzdeni. Ja se na te sousce snazil drzet 80-100km/h, ale mirnemu brzdeni a rozjezdum jsme se nevyhnul a vypaleni nebylo uplne idelani.

14.03.2019 14:56
Profil E-mail
Admin
Admin

Odeslat Re: DPF euroV s vaporizerem Galaxy, Mondeo
ad 1) muzes jit kolem pruchody s el. svazky nebo kolem tahla na otevirani kapoty

ad 2) za jizdy to nijak neurychlis, muzes jen diagnostikou udelat statickou regeneraci

ad 3) moc to resis, proste jed plynule

16.03.2019 14:35