Chip tuning

Moderátor:phofy
Odpovědět
Puny16
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 17.01.2010 15:43

Re: Chip tuning

Příspěvek od Puny16 » 05.01.2017 22:48

Profichip s. r. o. píše:
Montyho píše:
marko0219 píše:Ahojte,

dal som si tejto firme http://www.profi-chiptuning.cz vykuchať DPF filter a zvýšiť výkon na mojom S-Max tdci. Neodstránili mi chybu regenerácie stále mi to prebieha a tým sa mi znehodnocuje olej. Za dva týždne sa mi do olejovej vane dostalo 2 litre nafty čo je absurdné.Zvýšenie výkona tiež dosrali s prepáčením lebo keď pridám na 3 jke plný tak cítim ako motor seká a nejde mi ani do otáčok a ešte mi aj vonkajší teplomer pokazili ako nahrali nový software a to už bola posledná vec čo ma dostala. Keď som to tam bol nedávno riešiť aby mi to opravili tak ten čo to robil Šimčík David (podvodník) sa tváril, že on všetko správne urobil a keď sa mi to nezdá, že to je zle, tak aby som si reklamáciu vypísal. A tu som zistil, že sa chce tomu problému vyhnúť špinavec jeden. Lebo na reklamáciu máju oni 30 dni času ten problém "vyriešiť" čo oni nechcú vyriešiť lebo to nevedia a keby chceli tak to hneď urobia a ďalšie treba tam nechať auto na tu dobu lebo inak si neuplatním reklamáciu čo si ja nemôžem dovoliť keďže auto mi peniaze zarába. A ešte som sa dozvedel, že táto spoločnosť je celý podvod lebo nemajú ani originálny software čo zistil jeden mechanik čo mi práve rieši môj problém.Takže majú ku jednému modelu jednú mapu a tú jednu stále nahrávajú čo nemôže byť, keďže na každé auto treba mapu upraviť a prispôsobiť . Týmto Vás chcem upozorniť a varovať aby ste si dávali na túto spoločnosť http://www.profi-chiptuning.cz pozor kde som nechal 500 eur a ešte viac nervov ktorý urobia z dobrého auta vrak a niesu ani ochotný tento problém riešiť.
Ztrácím se v tom, který e-mail je tvůj, a který funguje
ceramarec@azet.sk nebo marko.koedam@gmail.com?
Dobrý den, předem je nutné si uvědomit, že filtr DPF by se neměl odstraňovat. Měl by se koupit nový. Pokud se už někdo rozhodne, že si ho nechá odstranit, pak musí počítat s tím, že dělá něco, co by dělat neměl. Nicméně u většiny vozů úprava funguje a je vše OK. U Fordu 2.0 TDCi se vyskytoval problém. Nyní vyšel update pro tyto jednotky a vše funguje jak má. Tento problém měly všechny firmy, které používají SW na odstranění DPF. Jako firma jsme neudělali nic špatně, jen bohužel pro tento typ jednotky nebyl zcela ideálně funkční sw.

Aha :D
Spíš ty SIDy neumíte, když sem viděl co do toho jste schopný nalejt je mi zle.
Pokud nabízíte odstranění DPF, nebo EGR měli byste to aspoň udělat pořádně a ne se vymlouvat verzi sw.
Ford Focus 99 1,8i 16V 85kW
Ford Mondeo MkIV 2.0 TDCi (103 kW) 2008
Chiptuning se slevou pro členy Ford-focus.cz info do zpráv.

Puny16
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 17.01.2010 15:43

Re: Chip tuning

Příspěvek od Puny16 » 05.01.2017 22:53

vencator píše:Mám dotaz,chtěl bych dát chip skrz snížení spotřeby,občas tomu šlápnu ale jinak jezdím na spotřebu,kámoš mě doporučil auto chip http://www.autochip.eu/cz/chiptuning/ta ... eko#detail a tohle bych chtěl dát,ale chtěl bych se zeptat jestli mě zůstane overboost a jestli to nebude risk mám najeto 240 000 a vstřiky mám původní bez opravy a mám obavy že by je to třeba zničilo,předem díky za zkušenosti a rady.jinak jsou tam na výběr 3 chipy jěště je tam standart 118kw a sport 125kw
Autochip nedoporučuji, mají předpřipravené upravy map a individualní úpravu neudělají. Obzvlášť na RJ SID206
Pokud máš overboost tak si nech spíš vyčistit turbo :)
Ford Focus 99 1,8i 16V 85kW
Ford Mondeo MkIV 2.0 TDCi (103 kW) 2008
Chiptuning se slevou pro členy Ford-focus.cz info do zpráv.

Uživatelský avatar
Lázňator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 158
Registrován: 12.04.2014 16:49
Bydliště: Měřín

Re: Chip tuning

Příspěvek od Lázňator » 27.06.2017 18:24

Ford Mondeo combi 2.2TDCi Ghia+ 8/2005
Obrázek Spotřeba FORD MONDEO COMBI GHIA 2,2 TDCi 114Kw/155hp

Uživatelský avatar
Ksanda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 176
Registrován: 31.08.2018 09:39
Bydliště: Orlová

Re: Chip tuning

Příspěvek od Ksanda » 12.05.2020 19:56

Moik píše: 03.07.2012 14:56 Já jsem si nechal načipovat 1.8TDCi92kW u xtuning.cz, přikládám dvě videa po a před:
http://www.youtube.com/watch?v=A8CP5CubzLM
http://www.youtube.com/watch?v=XTCfBN01QOk

Chiptuning nahráním sw řeší následující věci:
1. drobná úprava předvstřiku
2. úprava odezvy plynového pedálu - vytvoření nelinearity - prvních 20% dráhy přidává až 80%
3. úprava výpočtu spotřeby PP
4. drobné zvýšení plnícího tlaku turba a množství vstřikované nafty, bohužel způsobem "+5%"

Po odčipování bylo Mondeo pocitově opravdu zdechlé, ale podle videí jelo úplně stejně. Dokonce po nové kalibraci se lépe sbírá z těch nízkých otáček, než načipované.

Můj verdikt je jasný, zaplatím za úpravu 10-15 tis. ale chci si nadiktovat, jak se má auto chovat a někdo s ntb na klíně a s brzdou v dílně mi to udělá. Tomu říkám tuning SW v autě! Nahrání jakési úpravy, kde všem hodnotám přidám určité procento + změním další věci pro zvýšení efektu je IMHO jasným podvodem, úmyslným trestným činem.
Ahoj,
Jak jsi to vyřešil s x tuningem, jen odcipoval ?
Ford Focus kombi MK3,5 1.5EB 110kW Magnetic Grey (2017)

Moik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 29.03.2010 21:03

Re: Chip tuning

Příspěvek od Moik » 11.08.2020 19:53

Jo tehdy jsem to jen odcipoval a dal neřešil.
Mondeo HB 2019 2.0TDCi132kw PowerShift Titanium

Odpovědět

Zpět na „Tuning - Mondeo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host