ST, RS v inzerátech

Pokec o modelech ST a RS
Moderátor:foki
Odpovědět
Uživatelský avatar
kasi
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8468
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Domažlice(CZ)
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od kasi » 04.11.2009 17:22

foki :mrgreen:
Faze tak dnes sem byl omrknout red ST 8)
bazar nebouráno mluvilo za vše :mrgreen: jinak ST bylo zastrčeno upe v rohu mimo plochu vystavovaných aut..neváhal sem a šel i tam :D na vlastní nebezpečí..proto kvalita fotek nula..ani ne za 1min byla obsluha u mě :) říkám zda je toto auto Vámi inzerované na netu..oni ne e to už je prodané :idea: sem si vduchu říkal je krize a ani nebylo tolik na netu a je pryč divné..inu debata co a jak=toto je prý stejné jako tamto km i rok :idea: :) áá to udělají z tohoto tamto a pak hodí fotky na net :mrgreen: prý jen střet z motorkou,ale je tam i zadek odřený,alu v OK tomasony 19 8) celkově težko říct.. :roll: já bych asi,takhle tuklé ST nekoupil :idea: za ty peníze raději OK autí když už tak pořádné a připlatit si..něco málo fotek :wink:
Přílohy
Obraz009.jpg
Obraz010.jpg
Obraz014.jpg
je Ford Focus 1.8L Zetec-E EFI r.v.00,Sedan,Pacific Green Metallic,Ghia
byl Ford Focus 1.8L Endura TDdi r.v.99,Hatchback,Moondust Silver Metallic,Ghia
Obrázek

Uživatelský avatar
Marťas
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9172
Registrován: 13.04.2008 12:50
Bydliště: Edinburgh / Havířov

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Marťas » 04.11.2009 17:29

:roll: ruce pryc :!: I ta predni vyztuha je nova a ta musi neco vydrzet. Mozna, ze nelhal, ze trefil motorku. Treba to byla tahle :mrgreen:
Obrázek
Obrázek
Byl : Focus ST2 - 213kW
Byl : Freelander 2 S - 118kW
Byl : Fiesta Mk7 - 60kW
Je : Vauxhall Corsa VXR - 141kW
Je : Suzuki SV650 - 55kW
Je : BMW 520D - 128kW


...uz nic nedovolene neprodavam :P

Uživatelský avatar
Fokal
.
.
Příspěvky: 3876
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Fokal » 04.11.2009 19:06

RedZero píše:Tak ta cena je hoodne podezřele malá ... 318 nestojí ani v německu ...
Ta cena je bez DPH, takže pak už to jakž takž souhlasí :wink: Pokud je řeč o tom z AutoEsa :)
ST150

Uživatelský avatar
Fokal
.
.
Příspěvky: 3876
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Fokal » 04.11.2009 19:09

Jinak užitečný téma 8)

Co řikáte na tohle? Že by nízká cena kvuli čipu nebo tam bude spíš problém?
http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... kce=detail
ST150

Uživatelský avatar
Faze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 153
Registrován: 02.02.2008 03:18
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Faze » 04.11.2009 20:23

kasi píše:foki :mrgreen:
Faze tak dnes sem byl omrknout red ST 8)
bazar nebouráno mluvilo za vše :mrgreen: jinak ST bylo zastrčeno upe v rohu mimo plochu vystavovaných aut..neváhal sem a šel i tam :D na vlastní nebezpečí..proto kvalita fotek nula..ani ne za 1min byla obsluha u mě :) říkám zda je toto auto Vámi inzerované na netu..oni ne e to už je prodané :idea: sem si vduchu říkal je krize a ani nebylo tolik na netu a je pryč divné..inu debata co a jak=toto je prý stejné jako tamto km i rok :idea: :) áá to udělají z tohoto tamto a pak hodí fotky na net :mrgreen: prý jen střet z motorkou,ale je tam i zadek odřený,alu v OK tomasony 19 8) celkově težko říct.. :roll: já bych asi,takhle tuklé ST nekoupil :idea: za ty peníze raději OK autí když už tak pořádné a připlatit si..něco málo fotek :wink:
wow to byla fakt asi pořádná motorka, půlka předku fuč :D tak za ty prachy je to dost nesmysl, dobrý žes to zkouknul.. já se snad zejtra jedu kouknout na Orange ST3(prej), taky dam vedet
Oranžáda pryč, teď je tu bílý GTI

Škrťa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 07.11.2009 06:20
Bydliště: Nový Jičín

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Škrťa » 09.11.2009 18:50

Fokal píše:Jinak užitečný téma 8)

Co řikáte na tohle? Že by nízká cena kvuli čipu nebo tam bude spíš problém?
http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... kce=detail
Tak na tohle by mě zajímaly názory... Protože ho mám už doma tak jestli to auto někdo zná a nebo se byl projet... :?:
Ford Focus ST 2.5T

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od foki » 09.11.2009 19:47

Škrťa píše:
Fokal píše:Jinak užitečný téma 8)

Co řikáte na tohle? Že by nízká cena kvuli čipu nebo tam bude spíš problém?
http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... kce=detail
Tak na tohle by mě zajímaly názory... Protože ho mám už doma tak jestli to auto někdo zná a nebo se byl projet... :?:
novy majitel ? 8)
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Škrťa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 07.11.2009 06:20
Bydliště: Nový Jičín

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Škrťa » 09.11.2009 20:05

foki píše:
Škrťa píše:
Fokal píše:Jinak užitečný téma 8)

Co řikáte na tohle? Že by nízká cena kvuli čipu nebo tam bude spíš problém?
http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... kce=detail
Tak na tohle by mě zajímaly názory... Protože ho mám už doma tak jestli to auto někdo zná a nebo se byl projet... :?:
novy majitel ? 8)
Yea :twisted:
Ford Focus ST 2.5T

Uživatelský avatar
RedZero
Junior
Junior
Příspěvky: 421
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha, Prostějov

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od RedZero » 09.11.2009 21:22

Už ty ST čkáře nestačím počítat ;-) .. a to jsem si ještě před měsícem říkal, že jich je pár a vyznám se ve všech už jménem a ponám je dle ksichtu ;-) ...
Lenoch jménem Mondeo
Mini One 1.6 S-design ( malinko poupraveno :-D ) také už jinde ..
Ford Focus ST, 2.5 20V turbo, 3.dv, electric orange už jezdí jinde :-/
www.STdriveRS.cz

Uživatelský avatar
Fokal
.
.
Příspěvky: 3876
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Fokal » 09.11.2009 21:46

Přesně tak :)

Škrťa: v první řadě gratuluju k parádnímu ST :wink: Dlouho jsem na něj koukal, protože bylo za super cenu se slušnym nájezdem, tak by mě zajimalo, jestli je ok :)
ST150

Uživatelský avatar
Shimi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Střední čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Shimi » 09.11.2009 22:12

to Škrťa and all:

Předem gratuluju a ohledně info o autě. Já jsem tohodle modráska sledoval delší dobu, páč mi byla ta cena až moc podezřelá. Ten borec ho prodával celkem dlouho a měl inzeráty všude možně. A pamatuju si, že do některýho z nich, asi nechtěně, nebo měl slabší karakterní chvilku a uvedl, že je tam nějaký problém na motoru. Únik vody (chl.k.) nebo něco podobnýho, přesně si to nepamatuju. Každopádně tam nějaký problém byl, tak si dávej majzla a pořádně to prolez a kontroluj stav všech kapalin. Myslím, že to bylo na sportovníchvozech a po pár dnech to info o problému zmizelo a od té doby to už nikde nepublikoval. By mě docela zajímalo, co ti všechno napovídal při prodeji.

Uživatelský avatar
Faze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 153
Registrován: 02.02.2008 03:18
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Faze » 09.11.2009 23:55

Shimi píše:to Škrťa and all:

Předem gratuluju a ohledně info o autě. Já jsem tohodle modráska sledoval delší dobu, páč mi byla ta cena až moc podezřelá. Ten borec ho prodával celkem dlouho a měl inzeráty všude možně. A pamatuju si, že do některýho z nich, asi nechtěně, nebo měl slabší karakterní chvilku a uvedl, že je tam nějaký problém na motoru. Únik vody (chl.k.) nebo něco podobnýho, přesně si to nepamatuju. Každopádně tam nějaký problém byl, tak si dávej majzla a pořádně to prolez a kontroluj stav všech kapalin. Myslím, že to bylo na sportovníchvozech a po pár dnech to info o problému zmizelo a od té doby to už nikde nepublikoval. By mě docela zajímalo, co ti všechno napovídal při prodeji.

máš pravdu, na sportovníchvozech bylo modré ST, kde bylo v poznámce - "motor bere vodu, fanda ví".. ale nejsem si jistej že je to přesne toto auto
Oranžáda pryč, teď je tu bílý GTI

Uživatelský avatar
Faze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 153
Registrován: 02.02.2008 03:18
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Faze » 09.11.2009 23:56

btw hezký orange ST maj v Čakovicích, je ze salonu, 13tis najeto, r.v. 07 ale do provozu 09.. je bez chyby, ale taky má cenovku 499tis, což mi přijde trochu přestřelený
Oranžáda pryč, teď je tu bílý GTI

Škrťa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 07.11.2009 06:20
Bydliště: Nový Jičín

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Škrťa » 10.11.2009 18:00

Tak borec mi říkal, že tam je nový motor i s turbem, protože starý měl nějakou prasklinku a proto to i bralo tu vodu myslím, nicméně je to bývalý mechanik Fordu, vypadal důvěryhodně a důvod proč prodává byla jeho M3 a nutně potřeboval prachy takže jsem k tomu dostal ještě nově obuté origo kola, plus ty bílé co byly na fotce. Jinak mi známý říkal v servisu, že po prvním projetí a prohlídce na zvedáku nevidí žádný problém takže ukáže asi až čas jaký to byl kup. Jinak jsem z Nového Jičína a přes týden bydlím v Brně takže pokud by jste to někdo chtěli omrknout není problém se domluvit.
Ford Focus ST 2.5T

Uživatelský avatar
Shimi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Střední čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ST v inzerátech

Příspěvek od Shimi » 10.11.2009 20:35

to Škrťa: Jo, tak to by mohlo být ono. Říkáš v Brně? Já jsem v Brně do pátku, t.j. do 13. a už delší dobu sháním někoho, kdo by mě v STčku aspoň svezl. Uvažuju nad koupí, ale ještě jsem v tom nejel :/ Mám čtvrtým rokem FFII HB s 1.6 74kW a je čas na změnu :))

Když už jsme u těch inzerátů, nemá někdo zkušenosti s tímhle?

http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... kce=detail

Odpovědět

Zpět na „ST a RS legenda žije“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů