chladič klími vs.dehydrátor-Focus II.

Prostě vše kolem vzduchu.....
Odpovědět
Uživatelský avatar
fofo 2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 61
Registrován: 08.03.2011 07:17
Bydliště: petrovice

chladič klími vs.dehydrátor-Focus II.

Příspěvek od fofo 2 » 03.05.2011 08:01

Poradte: kondenzator(chladic)klimy vs. dehydrator-> Focus II

Poslaťod tomo600 » 29 Apr 2011 04:48 pm
Pred rokom som zistil ze mam deravý chladic klimatizacie(zrejme po naraze pri zrazení srnky), samozrejme ze ked som isiel plnit klimu tak nezistili ziaden unik-zistil som to ja po tyzdni ked znovu prestallo chladit, potom uz aj oni zbadali kde unika farbivo. Ale akosi som nemal chut to opravovat tak po roku by som to rad dal do poriadku. Potreboval by som vediet ci aj po takom dlhom case staci vymenit iba chladic , naplnit a bude fungovat, alebo musim vymenit aj dehydrator/vysucac.
Pocul som ze kondenzator(chladic) sa moze hned pokazit ak sa nevymeni aj dehydrator , dokonca aj v predajni poskytuju zaruku na chladic iba v tom pripade ze sa vymení a dehydrator......Je naozaj potrebne ho menit??????

Uživatelský avatar
Specík
Nováček
Nováček
Příspěvky: 136
Registrován: 03.12.2013 22:36
Bydliště: Šumavsko

Re: chladič klími vs.dehydrátor-Focus II.

Příspěvek od Specík » 31.03.2016 07:54

Mám stejný doatz - děravý chladič - 7 měsíců bez chladiva trošičku tlaku tam je, takže vzduch tam nebude. Je nutné ten dehydrátor měnit ? Moc se mi do toho nechce :wink: Chladič mám už doma. Pokud vím, tak při plnění se okruh automaticky vysuší.
Eventuálně nevíte, zda se dělá i druhoýroba dehydrátoru - i když bych ho nejraději neměnil :D
Focus II 2.0 16V 107kw Titanium+
Mazda Tribute 2.3 110kw

Odpovědět

Zpět na „Focus - klimatizace a ventilace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů