Trhy Polsko- dotaz

Moderátor:phofy
Uživatelský avatar
taspy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1463
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Postupice, okr. Benešov, nyní Praha
Kontaktovat uživatele:

Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od taspy » 11.08.2008 19:13

Mám na Vás dotázek,chceme si udělat výlet do Polska na trhy a nikde se nám nedaří zjistit,zda jsou i přes týden nebo ne. Známí nám tvrdí, že jsou snad jen v sobotu a v týdnu jen ve středu,ale na netu jsme našli, že cestovky nabízejí zájezdy na čtvrtek a sobotu. V sobotu se tam určo nedostaneme,budu už po dovče v práci, takže mi zbývá už jen ta středa nebo čtvrtek. Jednalo by se asi o trhy v Klodzku a Kudowa Zdroj. A jestli víte i jak je to nejlepší provést s penězi, kamarád polák mi řekl,že si mám vyměnit až v Polsku na zlotý,že na tom dost vydělám.Jaké máte zkušenosti vy?

Předem Vám moc děkuju za pomoc :wink:

FF kombi 1.4 16V, rv. 1999 - byl a má nového páníčka
FORD Galaxy 2.0 TDCi, rv. 2007 - bylo, asi někde je, ale nevím kde
FF 3dv. 1.6 16V, rv. 1999 - krásný je pořád, ale ne už moje
FORD S-MAX 2.0 TDCi, rv. 2008, cihlová barva - zatím ještě je :D

Uživatelský avatar
pelen
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9259
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od pelen » 11.08.2008 20:17

Tady v okoli jsou snad i pres tyden. Ja jsem tam byl vzdy v sobotu.
Je lepe kupovat ve zlotych, protoze to vyjde o neco levneji. Ja jsem kupoval jen za ceske.
Ford Mondeo Combi 2.0 TDCi 12/2005, 85kW, Diamond White
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Mata
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 932
Registrován: 12.02.2008 22:11
Bydliště: Východní Čechy

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Mata » 11.08.2008 21:56

Ahoj Taspy, my u nás jezdíme do Polska hlavně přes týden - není tam takový nášvih. I když možná nášvih není, spíš před vánoci a tak... Jezdíme hlavně do Kudowa Zdroj, je to hnedka za hranicema (Náchod)...nakupujeme na tržnici za český kačky. Zrovna příští týden se chystáme, vybrat synovi oblek do tanečních 8)
Od nás se jezdí hodně i do Klodska, ale to už je dál od hranic, nebyla jsem tam dávno.
Mamina nakupovala v Polsku když jsou v lázních, jezdí z Českýho Těšína do toho jejich polskýho Těšína a tam si moc chválí kamenné obchody.
Ford Focus combi Viva, 1,6 r.v. 2004
Obrázek

Uživatelský avatar
Jairo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 734
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Jairo » 12.08.2008 07:50

v polskom Tesine su trhy v stredu a sobotu :wink:
Bol - Ford Focus 1.6 16V HB 1999 Zelena metaliza
Obrázek

Uživatelský avatar
big_bart
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1099
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: PRAHA

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od big_bart » 13.08.2008 19:34

Tak trhy v Polsku byly super, Kudowa-Zdroj, otevreno denne od 8 - 17 skoro cely rok, neni nutne mit vymenene penize, staci ceske koruny, stejne se kurs pocita z ceskych kacek (7 kc/1 zl), jak jsme se s taspy presvedcili.
Diky vsem co nam aspon trochu poradili.

P.S. Pokud se chcete podivat na tyto trhy vrele doporucujeme, ale vemte si vetsi obnos penez :lol: :lol: :lol: Nebudete chtit pak odjet. :wink:

Jinak parkovne na cely den je 30 kc.


to Mata od taspy: Trochu mě zarazilo,když jsi psala, že tam chceš koupit synovi oblek,ale po návštěvě trhů jsem pochopila, tolik fakt pěknejch obleků pohromadě jsem snad ještě neviděla 8O A hlavně za ty peníze - to tady člověk nedá ani za pořádný kalhoty. Výběr fakt neskonalej a překvapila mě i kvalita. Brzy se tam zas chystáme, bartovi pro oblek a já si tam chci vybrat šaty na svatbu (jsem svědek),jen vybrat jen jedny bude asi um :lol: :lol: :lol:Na to,že pracuji v největším a nejluxusnějším centru v Praze, tak takové věci bych tam nikdy nenašla. Dnes jsme zůstali jen u kožených (a jsou opravdu kožené :!: ) super bot pro mě do práce a koupila jsem bartovi super bundu a džíny a samozřejmě tunu dárečků pro blízské (štěstí,že jsme jeli kombíkem) :) Hodně mě i překvapilo, že tam nenarazíte ani na jednoho vietnamce a ochota polských trhovců,všichni byli milí,vstřícní a ochotní i když jsme nechtěli nakoupit - a super mluvili česky!!! Bydlíme v Praze přímo u Holešovické tržnice a absolutně se to nedá srovnat! Jen bych tam určo nekoupila hrnce a další kuchyňské potřeby,tam by se muselo hodně vybírat - ale jinak super!

FF kombi 1.4 16V, rv. 1999 - prodáno
FF 3dv., 1.6 16V, rv. 1999 - prodáno
FORD Galaxy 2.0 TDCi, rv. 2007 - ukradeno
FORD S-MAX 2.0 TDCi, rv. 2008, cihlová barva - zatím ještě je :D

Uživatelský avatar
Mata
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 932
Registrován: 12.02.2008 22:11
Bydliště: Východní Čechy

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Mata » 14.08.2008 11:59

to Taspy: však já jsem od Dobrušky, Kudowu mám prakticky za kopcem...vyjde mě to stejně jako jet na nákupy do Hradce Králové...beze studu jsem si tam koupila kostým (do byznysu) a hodlám si pořídit další, přesně jak píšeš, tady v kamenným obchodě za to dám majlant...Kvalita jejich oblečení se hodně ale hodně zlepšila, proto i ten oblek synovi a vím, že je tam dobrý moc dobrý výběr a nakombinují ti klidně dvě velikosti když nesedí kalhoty nebo sako...prostě není problém. Dokonce i o ceně lze smlouvat :wink:
Určitě bych nekupovala elektroniku a takový věci, ale hadry - bez problémů :) Dětem pak ty dlouhé "nohavice" barevných křupek, taťkovi kyselé rybičky (mají skvělé konzervy rybí) a taky uzeninu - tu ti taky doporučuji, takové telecí párečky, klobásky - skutečné maso, žádný flaksy - fakt vyzkoušejte!
Ford Focus combi Viva, 1,6 r.v. 2004
Obrázek

Radek 1.8 16V
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2651
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha 4

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Radek 1.8 16V » 14.08.2008 16:39

My jezdíme do Kudowy-Zdroje na pečený pstruhy. Sám si ho chytíš v nádrži, oni ho připraví a sám si ho se...níš. Nemá chybu!!! Obrázek
Ford Focus 1.8i 16V Combi, r.v.00, Smoke Stone
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
taspy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1463
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Postupice, okr. Benešov, nyní Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od taspy » 14.08.2008 18:52

Jak psala Mata rybiček tam maj opravdu obrovskej výběr, různé druhy utopenců, ty nás hodně lákali,ale přece jen bylo dost horko a dvě hoďky v autě by asi nerozdejchali, ale příště tam jedem s autoledničkou a už je nakoupíme :lol: :lol: Stejně jsme ale neodolali a tátovi koupili aspoň malá balení sledíků v česneku.Zatím nechutnal,takže nevíme jaké jsou. A ty uzeniny 8O 8O Ty jsme dlouho obdivovali,ale to už jsme neriskovali :cry: Už tam máme naplánovanou cestu v říjnu,ale tentokrát opravdu s ledničkou :lol: :lol:

Jinak cestou jsme potkali asi stovku fíků,ale ať jsem koukala jak jsem koukala ani jeden neměl podložky :cry: Jen nám trošku zkazila okouzlení z trhů cesta zpět. Asi 3x jsme narazili na silnici na opravdové ho....a! Hodně jsme otestovali brzdy. Jednou hrozila dost drsná kolize s pitomcem co nám nedal přednost a jen díky dobrým brzdám a bartovi duchapřítomnosti jsme neskončili v sobě, já už se jen držela, zavřela oči a čekala náraz - bylo mi zle ještě asi 20km.

FF kombi 1.4 16V, rv. 1999 - byl a má nového páníčka
FORD Galaxy 2.0 TDCi, rv. 2007 - bylo, asi někde je, ale nevím kde
FF 3dv. 1.6 16V, rv. 1999 - krásný je pořád, ale ne už moje
FORD S-MAX 2.0 TDCi, rv. 2008, cihlová barva - zatím ještě je :D

Uživatelský avatar
Mata
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 932
Registrován: 12.02.2008 22:11
Bydliště: Východní Čechy

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Mata » 14.08.2008 21:15

Radek 1.8 16V píše:My jezdíme do Kudowy-Zdroje na pečený pstruhy. Sám si ho chytíš v nádrži, oni ho připraví a sám si ho se...níš. Nemá chybu!!! Obrázek
no jo vidíš na tohle jsem taky zapomněla - to je taky super!!! a ty lázně stojí taky za prohlídku, je tam pěkně...
Ford Focus combi Viva, 1,6 r.v. 2004
Obrázek

Uživatelský avatar
Mata
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 932
Registrován: 12.02.2008 22:11
Bydliště: Východní Čechy

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Mata » 14.08.2008 21:16

taky bývá občas horor přejezd přes Náchod, bývá to tam tak děsně ucpaný....sice tam nadělali kruháče, ale je to skoro stejný jako dřív...
Ford Focus combi Viva, 1,6 r.v. 2004
Obrázek

Radek 1.8 16V
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2651
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Praha 4

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Radek 1.8 16V » 14.08.2008 21:28

Mata píše:no jo vidíš na tohle jsem taky zapomněla - to je taky super!!! a ty lázně stojí taky za prohlídku, je tam pěkně...
Já zase zapomněl na ty lázně :P. Jezdíme tam s dětma do solný komory.
Ford Focus 1.8i 16V Combi, r.v.00, Smoke Stone
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukysek
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 823
Registrován: 19.01.2009 20:17
Bydliště: Kamenička (Vysočina)
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Lukysek » 15.11.2009 16:20

ahoj chci vyrazit ještě na nákupy do Polska vypadá to že do KUdowa zdröj u Náchoda nevite jak tam maji otevřeno jestli denně a případně od kolika hadim diky moc
Ford Focus trend r. v. 2005 1.6 TDCI 66 KW
Obrázek

Uživatelský avatar
taspy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1463
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Postupice, okr. Benešov, nyní Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od taspy » 15.11.2009 21:22

Jsou tam denně kromě svátků a otvíračka je myslím od 8 do 17hod. Jezdíme tam už poměrně často a rozhodně je lepší jet tam v týdnu než o víkendu-to se tam nehnete :wink: My se tam zrovna chystáme jet teď v pátek,tak pokud tam pojedete dřív,tak nám všechno nevykupte :twisted: :lol: :lol:

FF kombi 1.4 16V, rv. 1999 - byl a má nového páníčka
FORD Galaxy 2.0 TDCi, rv. 2007 - bylo, asi někde je, ale nevím kde
FF 3dv. 1.6 16V, rv. 1999 - krásný je pořád, ale ne už moje
FORD S-MAX 2.0 TDCi, rv. 2008, cihlová barva - zatím ještě je :D

Uživatelský avatar
Lukysek
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 823
Registrován: 19.01.2009 20:17
Bydliště: Kamenička (Vysočina)
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od Lukysek » 15.11.2009 21:37

taspy píše:Jsou tam denně kromě svátků a otvíračka je myslím od 8 do 17hod. Jezdíme tam už poměrně často a rozhodně je lepší jet tam v týdnu než o víkendu-to se tam nehnete :wink: My se tam zrovna chystáme jet teď v pátek,tak pokud tam pojedete dřív,tak nám všechno nevykupte :twisted: :lol: :lol:
diky moc za info mi se tam chystáme až koncem listopúadu nebo na začátku prosince tak nam to nevikup ty a pak mužeš poreferovat co tam mají diky moc :D :D 8) :lol:
Ford Focus trend r. v. 2005 1.6 TDCI 66 KW
Obrázek

Uživatelský avatar
taspy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1463
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Postupice, okr. Benešov, nyní Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhy Polsko- dotaz

Příspěvek od taspy » 15.11.2009 21:50

Tak my tam jedeme hlavně pro vánoční stromeček,loni jsme se tam do nich zakoukali,ale nevzali a pak jsme litovali :? A pak tam pravidelně necháváme nejvíc peněz za mňůmůnky,takže máme kolik tašek různých sladkostí,sušenek,dortíčků,maj úžasný sýry,klobásky.Jen minule nás nemile překvapilo,že se tam hodně motali pochybní týpci a nabízeli hodinky za skorodarmo :lol: :lol: Motali se hlavně na parkovišti,když jsi u auta- tak na ty pozor,ale zažili jsme je tam jen jednou,tak třeba to byla výjimka!Jinak s Kudowou naprostá spokojenost! :wink:

FF kombi 1.4 16V, rv. 1999 - byl a má nového páníčka
FORD Galaxy 2.0 TDCi, rv. 2007 - bylo, asi někde je, ale nevím kde
FF 3dv. 1.6 16V, rv. 1999 - krásný je pořád, ale ne už moje
FORD S-MAX 2.0 TDCi, rv. 2008, cihlová barva - zatím ještě je :D

Odpovědět

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů