Politika pozitivně

Moderátor:phofy
Zamčeno
Uživatelský avatar
Hal9000
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3658
Registrován: 21.01.2011 17:41
Bydliště: Plzeň

Politika pozitivně

Příspěvek od Hal9000 » 13.01.2013 10:30

Forďáci. Přestože máme stejná auta která nás spojují, bohužel se v poslední době našlo téma které nás štěpí a hrotí situaci. Protože vlákno s tímto tématem je celé pojato velice negativisticky, rozhodl jsem se že založím vlákno se stejným tématem, ale pojatým pozitivně.
Každý z nás má nějaké politické ideály a hlavně osobnosti, kteří jsou mu sympatický. Proto bych viděl tůto vlákno následovně. Každý kdo bude chtít tak sem napíše osobnost z politiky, kterou bere jako vzor schopného politika a zdůvodní proč tomu tak, něco o něm atd. Ostatním je na každou osobnost vysloveně zakázané jakkoliv reagovat. Každý názor je čistě osobní daného člověka a jako lidé žijící v demokratické společnosti doufám, že budeme všichni schopni tento názor respektovat.
Doufám že se tu najde spousta názorů a ukáže se, že ty výlevy co píšeme jinde jsou podpořeny osobním názorem a ne jen negativním mediálním obrazem všeho co je kolem nás a typickou národní vlastností umět jen nadávat bez rozmyslu.

No a abych začal. Já si vážím osobnosti Václava Havla. Pro mě člověk lidský, chápavý, laskavý, morální s mezinárodním přesahem. Je opravdu úžasné jak dokázal naši zemi prezentovat po celém světě v pozitivním slova smyslu. Vážím si jak jeho presidentování, tak jeho uměleckou tvorbu. Bohužel s jeho úmrtím Česko přišlo o opravdového velikána současnosti bez nástupce.

Uživatelský avatar
tym
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3746
Registrován: 20.05.2011 21:49
Bydliště: Pilsner Urquell

Re: Politika pozitivně

Příspěvek od tym » 13.01.2013 10:54

Osobně si myslím, že jedna politika na foru stačí bohatě :nixw: .
A pokud by to tady probíhalo, jak sis vymyslel, tak tady budou pouze oslavné ódy na politiky bez možnosti reakce, a pozbyde to smyslu jako forum. Ale nechám to na ostatních, jak se k tomu postaví, případně dalších moderátorech, či adminech. :roll:

Uživatelský avatar
kozlow
.
.
Příspěvky: 7034
Registrován: 20.06.2010 13:11
Bydliště: www.st-rs.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika pozitivně

Příspěvek od kozlow » 13.01.2013 10:58

ty nejseš admin ? :D

já mám rád Péťu Buzkovou, neboť byla taková od pohledu milá :mrgreen:

Uživatelský avatar
tym
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3746
Registrován: 20.05.2011 21:49
Bydliště: Pilsner Urquell

Re: Politika pozitivně

Příspěvek od tym » 13.01.2013 10:58

Ne, nejsem admin. 8)

Brehowicz
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4257
Registrován: 16.12.2009 13:04

Re: Politika pozitivně

Příspěvek od Brehowicz » 13.01.2013 11:47

Toto vlákno uzamykám a jakékoliv další nové bude uzamčeno taky.
Toto je forum lidí sdružujicích se kolem znaku FORD,jedno vlákno k police je jak je vidět až nad hlavu.

Edit. ideálni by bylo dodržet hned první pravodlo o chováni na foru aby nemuselo vznikat další duplicitní forum viz.

Pravidla diskuzí na tomto serveru
· Chovejte se tak, jak si přejete, aby se ostatní chovali k vám. Jste na serveru sdružujícím lidi se stejným zaměřením, můžete je považovat za své přátele. Snažte se, aby slova jako slušnost, respekt nebo tolerance nebyly jen prázdnými pojmy, ale přesně vystihovaly váš přístup k ostatním.

Zamčeno

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 11 hostů