Ubytovani v brně

Moderátor:phofy
Odpovědět
Uživatelský avatar
tommula
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1689
Registrován: 05.11.2013 13:28
Bydliště: Zlín

Ubytovani v brně

Příspěvek od tommula » 11.04.2014 20:50

Ahoj osazenstvo,
ve dnech 22.4. - 25.4.2014 budu na školení v Brně, a sháním nějaké rozumné ubytování v blízkosti ulice Mlýnská 70, Brno.

Brno vicemene vubec neznam, a budu tam asi busem, školeni je drahe a auto mi nikdo uz nechce proplatit :D :wallbash: tak bych rád bydlel blízko této adresy. Navíc šalinu moc jezdit neumim (naposledy kdyz jsem ji jel tak sem do ni sedl a jel na opacnou stranu nez jsem mel :dih: :mrgreen: ) takze at nemusim moc cestovat, ikdyz nejaky plan na pozdravení kamaradu a zajítí na pivko v plánu mám, ale spíš jde o to, když se ráno proberu abych to neměl na školení daleko :D

Ideálně bych si představoval nějaké rozumné ubytovaní, cenově dostupné s vlastním soc. zařízením, a min. snídaní a cenově dejme tomu kolem 1200,- ?za pokoj -dvouluzkovy, jedeme i s kolegou :beer: ikdyz to asi nebude pravdou, ale zas kua nechci bydlet nekde na internatu nebo tak neco:-D

Dva roky zpet jsme byli na kukajdu v Litomericich tak jsme bydleli v ubytovne nad jatkama... no bozi :puke_r: :mrgreen: takze od te doby sem na to ubytovani opatrnejsi :puke_r:

zatim mam tip na VVHotel a ubytovani Nikol..

ale kdyby nekdo o necem vedel, co je fajn, a neni to daleko, pripadne nejaky soukromy privat nebo tak neco...

diky za tip
Tom
Naše -Tommulovo- přibližovadlo FF3 RedCa
Naše rodinné stříbrné přibližovadlo FF 2 1,6 Kombi - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů