Vyhledávače na Slovensku

Chcete s něčím poradit nebo se podělit o radu s ostatními?
Moderátor:foki
Uživatelský avatar
krajson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 66
Registrován: 05.11.2009 16:13
Bydliště: Pov.Bys

Re: Vyhledávače na Slovensku

Příspěvek od krajson » 07.11.2013 23:32

postak píše:Díky za odpověď, ale bazos.sk znám. Měl jsem na mysli, jestli stojí ještě něco za zmínku. Potřebuji jich více, resp. znát všechny, které za něco stojí.

Co se týče vyhledávače, chápu, že google je fajn, ale např. u nás je nejpoužívanější vyhledávač stále seznam.cz, i když ho nepoužívám. Nevím, jaké používají klíčování, ale mám pocit, že každý funguje trochu jinak.

A co se týče realitek, ten odkaz je užitečný, díky za něj, hledat jsem sice zkoušel, ale neměl jsem na to moc času.

Potřeboval bych znát nějaké ty inzertní servery. Škoda, že nemáte něco jako aukro. Moc nechápu, že se toho ještě na Slovensku nikdo nechytil. Vědět jak na to, jdu do toho. :roll:
Nemal si to brat v zlom, len je fakt tych realitiek vela a je tym presyteny cely trh a nie len ZA, teraz je moda zalozit si realitku a na kazdom predaji zarobit. Skusenost nemam bohuzial ziadnu, jeden pozemok predavame v Ziline ale to je skorej zahradka a kamion sa tam nedostane. Ceny su tam celkom vysoke na SK pomery ale zase lacnejsie ako BA. Volil by som to skorej tu v PB alebo PU (cca 30km od ZA) by sa dal zohnat lacnejsi a pristupnejsi pozemok...

A k tomu vyhladavacu, fakt nepoznam nieco co sa neda najst cez google a nasiel by som to na centrum alebo zoznam.(sk).

Aukro sa tu neuchytilo lebo to tu valcuje bazos a na drobne veci mimibazar, ine ani nepozeram. Aj tak vsetko co je na bazosi kupim lacnejsie cez ebay alebo allegro. Samozrejme okrem realit, aut, zveriny,...

Ak budes potrebovat nejakych ludi na rozbeh ozvy sa akurat som prisiel zo smeny a zmena by bodla :palec_nahoru:

Uživatelský avatar
Nicco
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1961
Registrován: 16.06.2009 21:42
Bydliště: CZ-SK

Re: Vyhledávače na Slovensku

Příspěvek od Nicco » 08.11.2013 09:33

postak, trochu zvlastny smer podnikania - myslim Slovensko. Podmienky su horsie nez zle:
http://maryhuan.gulas.sme.sk/57030/soci ... aign=gulas
Opel Astra J ST 2011, 1.4T/103kw,
ex: Ford Focus II Trend 1.6i/74kw, 2007, 100tkm, spotreba: 2010=6.65, 2011=6.44, 2012=6.23, 2013=5.94, 2014=~5.84~

Uživatelský avatar
postak
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2143
Registrován: 22.11.2008 15:55
Bydliště: Třinec

Re: Vyhledávače na Slovensku

Příspěvek od postak » 08.11.2013 18:45

drumx píše: Nemal si to brat v zlom, len je fakt tych realitiek vela a je tym presyteny cely trh a nie len ZA,

Ak budes potrebovat nejakych ludi na rozbeh ozvy sa akurat som prisiel zo smeny a zmena by bodla :palec_nahoru:
Jestli jsem napsal něco, čím si nabyl dojmu, že jsem to vzal zle, tak se omlouvám :oops: Já to nemyslel zle ani sekundu, ani jsem to po sobě moc nečetl, protože fachčím teď 18 hodin denně. Jsem rád i za tvůj další příspěvek, moc mi to pomohlo. :palec_nahoru: Fakt díky :wink:
Nicco píše:postak, trochu zvlastny smer podnikania - myslim Slovensko. Podmienky su horsie nez zle:
http://maryhuan.gulas.sme.sk/57030/soci ... aign=gulas
Možná trochu zvláštní, ale u nás to není jiné. Je toho plná telka, netu, rádií. Máme po volbách, které dopadly jak dopadly, ale to je trochu jiná káva. Nebudu nikoho zaměstnávat, chci denně do Žiliny dojíždět, nebo tam, kde seženu odpovídající nemovitost. Je mi jasné, že nic není zadarmo. Dneska pokud se nepostaráš sám o sebe, nemůžeš spoléhat na nikoho. Daňové zatížení pro firmy roste i u nás. Švarc systém je nelegální, místo toho, aby ho zlegalizovali. Lidi radši makají na černo a jsou na úřadech práce. Potom nevím, co je lepší, jestli legalizovat švarc systém, nebo nechat sedět lidi na úřádech práce atd. atd. Na tohle nemám moc čas se o tomhle rozepisovat. To se raději budu připravovat na to, jak neudělat nikde chybu, vydělat peníze a postarat se o rodinu. :nixw:

Odpovědět

Zpět na „Rady, nápady a dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů