plasty v interieru

Chcete s něčím poradit nebo se podělit o radu s ostatními?
Moderátor:foki
Odpovědět
Uživatelský avatar
libca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

plasty v interieru

Příspěvek od libca » 22.03.2006 13:40

nemate nekdo zkusenost se sundavanim plastu v interieru? jde mi o listy na dverich a plast na stredovym sloupku, plast kolem rucky jsem zvladnul.....mam ghiu a ta ma takovou tu imitaci dreva, tak bych tomu chtel dat novou fazonu

Uživatelský avatar
Frost
Junior
Junior
Příspěvky: 271
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frost » 22.03.2006 19:01

Které myslíš lišty? Ty zvenku nebo ty zevnitř u výbavy ghia? Co se týče vyndání panelu kolem rádia tak jsem to popisoval v sekci INTERIER thread HODINY. Myslim že by se ti vyplatilo koupit si třeba od Fokiho nový panel třeba ve stříbrné nebo černé barvě než to stříkat. Barva na tom moc nedrží, ale nevim jak se na tom chová základ na plasty, třeba je to lepší. Já to vyřešil potažením folií, ale je to dost pracné.
Ford Focus 5dv 1.6 Ghia 00 Eibach+OZ Racing+Rieger+Brembo+K&N+MOMO
Frost Focus

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od foki » 22.03.2006 20:53

NA LSISTY NA DVERICH NA TAPICI MUSIS TAPIC SUNDAT A PAK OPATRNE ODVRTAT PLASTOV NÝTY CO JSOU ZEZADU
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
libca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libca » 23.03.2006 10:55

mozna zkusim tu folii, tak nejak s foliema pracuju.......jakou folii jsi na to pouzil?

Uživatelský avatar
Honza
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1022
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Honza » 23.03.2006 23:02

libca píše:mozna zkusim tu folii, tak nejak s foliema pracuju.......jakou folii jsi na to pouzil?
Mrkni do fotogalerie členů,má to tam nafocený,moc pěkná práce.
FF 1.6 16V Ghia 1999 metla ala Masox :twisted: Eibach,Green Twister....

Uživatelský avatar
libca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libca » 24.03.2006 07:48

8O vyslednej efekt je paradni, snad se s tim nejak poperu, zkusim to nafotit pred a po, kdyz se zadari, tak sem dam nejaky fotky :D...ta imitace dreva me fakt ubiji, vubec se do toho interieru nehodi, ale to je samo jen muj nazor

Uživatelský avatar
Frost
Junior
Junior
Příspěvky: 271
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frost » 24.03.2006 12:47

Slovo "imitace" je u toho panelu dost výstižné. Fakt je to hnus. Tu fólii jsem koupil v Praze Libni ulice Elektrárenská. Metr čtvereční stojí asi 700Kč teď přesně nevim. Pracuje se s ní dobře, ale ten panel je dost kulatej takže ji musíš nahřívat a různě natahovat, rozhodně jsem to neměl za odpoledne hotový, fakt mě u toho chytal nerv 8O Lišty ve dveřích šli dobře. Ale jejich sundání jak už psal Foki je náročné. Já je spátky lepil lepidlem. Jinak ta fólie ale pravý karbon nenahradí, to je něco jiného. V budoucnu bych chtěl imitaci nahradit originálem :D ale cena za zhotovení karbonového výrobku je daleko přesahující mé možnosti.
Ford Focus 5dv 1.6 Ghia 00 Eibach+OZ Racing+Rieger+Brembo+K&N+MOMO
Frost Focus

Uživatelský avatar
libca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libca » 24.03.2006 13:16

diky za radu....neco podobnyho uz jsem lepil, nejvetsi obavy mam z tech zlomu na krajich, to je vlastne skoro pravej uhel a do oblouku...zajimalo by me jestli tu folii mas zatocenou az na rub toho plastu nebo si ji zariz podel kraju? jde mi o to aby se pak treba v lete az budou hice neodlepila...dik

Uživatelský avatar
Frost
Junior
Junior
Příspěvky: 271
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frost » 24.03.2006 20:40

Ta fólie je kupodivu vůči teplotním rozdílů netečná takže se nijak neroztahuje ani neškrtí, ale fólii mám všude přesahující asi 1-2cm pres okraj a poté ještě na několika místech přelepenou izolepou. Krajů se nemusíš vůbec bát. V tom místě ji malinko jakoby natáhneš a ona se přizpusobí. Nejhorší místa byli kolem hodin a popelníku, tam už nešla tolik vytáhnout a odlepovala se, ale nakonec jsem přišel na to že když ji na jednom místě naříznu tak do vzniklého místa bez fólie jde vlepit jiný malý kousek a na první ba dokonce na druhý 8O pohled to moc neni vidět. Toto jsem musel udělat asi na 3 místech. Další děsné místo je kolem regulace topení, tam se panel nejvíce boulí na všechny strany a fólie se krabatí...pomůže nahřívání a vytahování. Když už máš nějaké zkušenosti tak to jde líp. Já nejdříve udělal kryt kolem řadičky a až potom šel na panel. Zatim jsem mi kdo neřek, že je to ošklivé a každý chválí, takže se ta dřina vyplatí. Přeju hodně štěstí.
Právě jsem našel celkem dobře vyhlížející fólii.... obědnám a dám vědět jak vypadá. http://obchod.motografix.cz/catalog/pro ... cts_id=465
toto je nejspíš ta moje
http://www.tuningsamolepka.cz/new.php3? ... tegorie=20
ještě jedna možnost
http://www.finishingpoint.cz/images/sho ... _letak.pdf
Ford Focus 5dv 1.6 Ghia 00 Eibach+OZ Racing+Rieger+Brembo+K&N+MOMO
Frost Focus

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od foki » 24.03.2006 21:40

ta motorkarska je fakt dobra .
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Odpovědět

Zpět na „Rady, nápady a dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 13 hostů