Poděkování zakladatelům fóra

Co nechcete psát SZ...
Moderátor:ZaQik
Odpovědět
nedo123
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 18.10.2012 19:00
Bydliště: Jince

Poděkování zakladatelům fóra

Příspěvek od nedo123 » 15.01.2013 12:16

Zdravim chlapy, nějakou dobu už sem chodím a čtu rady a nápady, které sem uživatelé vkládají. A proto bych Vám chtěl moc poděkovat za toto fórum, které mi pomohlo vyřešit nejeden problém, zodpovědět nejednu otázku a v neposlední řadě ušetřit nemálo peněz. Takže ještě jednou DÍKY :perfect:
Ford Focus 2,0TDCi 100KW Titanium, 2008, 5dv, stříbrná kombi.

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: Poděkování zakladatelům fóra

Příspěvek od lucky.jack » 15.01.2013 12:50

Nejsem sice zakladatel...ale tohle se čte hezky :D
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
foki
Admin
Admin
Příspěvky: 19273
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování zakladatelům fóra

Příspěvek od foki » 15.01.2013 13:46

to jo :P
Odpovědi lehké - 100,- Kč
Odpovědi, při kterých
se musí myslet - 240,- Kč
Vážné odpovědi - 340,- Kč
Odpovědi na hloupé
a zbytečné otázky - 400,- Kč
specialní sazba :
otázka, na kterou jsem už dříve odpověděl - 500 Kč

Uživatelský avatar
Damon
Test driver
Test driver
Příspěvky: 10357
Registrován: 02.02.2008 03:18

Re: Poděkování zakladatelům fóra

Příspěvek od Damon » 15.01.2013 20:52

Ani já nejsem zakladatel byl jsem "až" 135 člen, ale nejen já ale i spousty dalších lidí se na tomto fóru podílelo. A tím nemyslím jen moderátory kteří se tu snaží udržet pořádek,smekám před nimi, ale i a to hlavně rozumní lidé kteří pochopili, že když se podělí o svoje zkušenosti získají mnoho dalších od ostatních. Jo není nad to když si někdo váží práce a ochoty ostatních a pochopí proč to tu je. Samo že i k technice patří zábava a tak je tu i mnoho dalších témata myslím že zajímavých. Mě osobně trochu chybí ta dřívější spíše rodinná atmosféra kdy tu bylo 500 členů a z toho půlka aktivních a z té půlky se další polovina znala osobně. To byly časy kdy nikdo nikoho nenapadal a všichni si vážili práce a kamarádství těch ostatních protože tomu tady dali kus svého života. Dnes se hold najdou tací kteří rádi koupou kolem sebe a hází špínu na to co se tady mnoho let vytváří a přitom sami neudělali naprosto vůbec nic. Žádná pomoc žádná pořádná rada. Takový ať si s prominutím pokračují zase dál a to jsem se musel sakra přemáhat zvolit tak jemná slova. Na takový tu není mimo jím rovných nikdo zvědavý. Tedy minimálně já osobně ne. Proto zatím jsem ani nereagoval na různé velkohubé kecy schované za nickem za kterým je každý hrdina.Vím že je tu přes 28t registrací,možná třetina už nemá forda ale i to je stále veliká masa lidí kteří sem aspoň nakouknou a třeba si i najdou to svoje proč jsem šli. Každému rozumnému jsou stránky otevřeny. Ti kdo mají potřebu rozvracení urážení a další "plivání" po fóru a vlastně po všech kteří to tu svými příspěvky vytvořili nechť pokračují dále. Do řitě může být cesta dlouhá a nebo je to hned za rohem. Pokud by si někdo čirou náhodou uvědomil že se spletl a právě proto přišel tak mi klidně napište nemám sebemenší problém bez náznaku zármutku tento účet na požádání a vysvětlení smazat.
nedo123: Díky je to tvůj druhý příspěvek a napsal jsi víc než někdo kdo jich má tisíce. :gott:
Je: Ford Kuga 2,5T 200hp 2009 & Kawasaki Z1000SX
Byl: Ford C-max 1,8 16V 2004
.....Ford Focus combi 1,8 16V 1999

Uživatelský avatar
Kóťa
Test driver
Test driver
Příspěvky: 9766
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování zakladatelům fóra

Příspěvek od Kóťa » 28.01.2013 19:22

Damone,podepisuji v plnem rozsahu :-)
Ford Mondeo combi 2.2TDCi Ghia 8/2005 Obrázek
Řízení je radost,FORD je řízení!

Odpovědět

Zpět na „Vzkazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů