Airback predni cidlo??

Odpovědět
srabsrab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 08.09.2012 12:41

Airback predni cidlo??

Příspěvek od srabsrab » 26.08.2017 15:10

Zdravim

FOCUS kombik 1.6 ZETEC rv 2003

uz nakej patek mi blika chyba predniho cidla narazu (i v servisu se na to divali a nezjistili nic ze prej si mam objednat za tezky prachy nove cidlo)
Tentokrate samo presprilisaktivni technik stk pro foceni km chybu okomentoval jako tezkou a ze teda si to mam opravit a do mesice prijet znova :( ... jeste ta rucka se mela dotahnout to uznavam nebyl dobrej napad jet tam predtim ale minule nevadilo ani ze jedno kolo nebrzdi vubec ze si to mam dat do poradku takze byl klidek bez zbytecne navstevy stk neceho co si stejne kazdy rozumny clovek necha opravit i bez hrozby zakazu jizdy a pokuty za nestkovany auto ...

Cidlo jsem nasel kontroloval konektory a vsechno vcetne kabliku od cidla az po jednotku airbagu co je pod stredovym tentononc merakem.... cidlo ma odpor 5 ohmu. JEto spravna nebo spatna hodnota odporu cidla? Ptam se protoze jsem zkousel i davat ruzne odpurky od 2 ohmu az i 2kohmy a podobne ale pokazde chyba naskocila zpet i po vymazani .... Pokud je to spravna hodnota kde by mohl bejt teda jeste problem s prednim cidlem? JEtli tam airbagy jsou netusim bo nebourany vuz z bazaru je samozrejme jak se ukazalo vuz bourany vicekrat a ani ja sem jej nesetril a taky sem si trochu jednou tuknul do podvozku ...
NEvite jaka je tedy spravna hodnota odporu toho cidla a co delat kdyz ani s odporem a pripadne novym cidlem ta chyba nezmizi? (Nechci kupovat nove abych zjistil ze to stejne nebylo ono protoze od doby co jsem si ho poridil to jezdilo bez chyby asi rok nez se nahle bezduvodne objevila jen tak sama od sebe a rada at oblbnu kontrolku me taky moc nelaka protoze jestli tam porad funkcni airbagy jsou tak bych je rad zprovoznil...)

vladka1
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 09.01.2013 21:02

Re: Airback predni cidlo??

Příspěvek od vladka1 » 11.09.2017 11:20

Nejspíš ti nezbyde než vyměnit to čidlo...:
http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... u#p1105428
FF MK1 kombík 1,6 74 kW FYDD 2004, 260 kkm

Odpovědět

Zpět na „Focus - karoserie 1998 - 2004“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti