nejdou zhasnout mlhovky a nesviti parkovacky a potkavaci sv.

Odpovědět
medick
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02.03.2020 18:41

nejdou zhasnout mlhovky a nesviti parkovacky a potkavaci sv.

Příspěvek od medick » 02.03.2020 19:03

Ahoj mam problem se svetly u meho FF2, rok vyroby 2006.
Vecer mi z niceho nic zacaly svitit predni mlhovky. Vsiml jsem si toho az rano,takze baterka byla kompletne vybita. Dolil jsem destilku, hladina byla nizko, dobil na max a opet zpojil. Obe predni mlhovky se rozvitily hned po zapojeni baterky. Zadni ne, az pri zapnuti pres prepinac. Po nastartovani nefunguji ale potkavaci svetla a prave parkovaci svetlo. Zarovky v pohode, nezdaly se byt praskle. Pojistky se take na prvni pohled zdaji byt v poradku, tak nevim, kde hledat chybu. Prepinac svetel zda se take OK. Ani kunu pod kapotou jsem nenasel.
Nejsem si ale vubec jisty zapojenim pojistek pro svetla. Postupoval jsem podle tohoto schematu https://www.autogenius.info/ford-focus- ... x-diagram/# a nenasel v mem GEMu jedinou pojistku pro denni sviceni - viz prilozena (neprilis kvalitni) fotka. Pozice F45, 48 i 71 jsou prazdne...
Nevite, kde by mohl byt zakopany pes? Prepaleny kabel? Prepinac svetel? rele?
Moc dekuju za jakekoli rady, napady.
Přílohy
GEM FF2 vnitrni pojistky-edt.jpg

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23373
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: nejdou zhasnout mlhovky a nesviti parkovacky a potkavaci sv.

Příspěvek od ZaQik » 02.03.2020 20:50

a predtim svetla fungoaval jak? pises o dennim sviceni a to tohle auto standardne nema
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

medick
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02.03.2020 18:41

Re: nejdou zhasnout mlhovky a nesviti parkovacky a potkavaci sv.

Příspěvek od medick » 03.03.2020 08:33

aha, ja mel za to, ze denni sviceni = potkavaci svetla. Mam v aute tento prepinac svetel: https://www.sbazar.cz/Harryss/detail/10 ... nac-svetel
Ta jedna parkovaci zarovka bude asi praskla, to je OK, vymenim za novou, ale proc mi sviti porad predni mlhovky a nejdou naopak zapnout potkavaci svetla je divne. Funguji jen dalkova. Vzadu vse OK - mlhovky se rozsviti az po sepnuti prepinace.

Odpovědět

Zpět na „Focus - karoserie 2004 - 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti