sání

Motor, převodovka ...
Moderátor:miki21
Uživatelský avatar
Honza
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1022
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Honza » 05.01.2006 11:36

Díky za rady,jenže jsem zatím nikde nenašel ty svody,jedny mi utekly a už je nemůžu nikde objevit,tak budu hledat...Taky to asi nebude nejlevnější záležitost.Chtěl bych zatím udělat výfuk,přímé sání a chip,ale mám zatím 30tis :(
Snad ještě něco bude,ale to už se moje drahá asi zblázní.navíc potřebuju ještě udělat klimu(mám díru v chladiči) a v servisu mi řekli za opravu min.11 000,ještě to zkusím s někým udělat na pojistku,jestli to klapne.Navíc jsem koupil nový gumy na léto a nějaký další věci,takže ona ze mně pomalu začíná šílet :lol:
Jinak s optituningem se moc rozjíždět nemůžu,protože nemám garáž a auto užívám denně,takže mám obavu,že by to plasty asi dlouho nepřežily.

Jo a děkuji za nabídku pomoci,možná bych ji využil,mám sice známýho,co udělá snad všechno,ale nemá podmínky(má jen takovou šopu)Ikdyž musím uznat,že s mým tátou tam dělali Calibru a je z toho dost dobrá kára.
K tomu katu,nebyl by problém,když tam nebude?
FF 1.6 16V Ghia 1999 metla ala Masox :twisted: Eibach,Green Twister....

Uživatelský avatar
driver
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 517
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driver » 05.01.2006 13:10

myslel jsem kdybyjsi chtěl z něčím poradit.

K tomu katu,nevadí když tam nebude,akorát budeš mít problémy na technické,spíš neprojdeš,ale musíš tam nechat lambdu sondu,nevím jak by se to chovalo bez ní,kdy by tam nebyla.

Ford focus r.v.99 2.0i 16V Trend

Uživatelský avatar
Honza
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1022
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Honza » 17.02.2006 00:15

A co oddychový filtr?Nemůžu nikde sehnat informace...
FF 1.6 16V Ghia 1999 metla ala Masox :twisted: Eibach,Green Twister....

Odpovědět

Zpět na „Motor“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů