USB a GPS

Moderátor:foki
Zamčeno
jenkings
Příspěvky: 1
Registrován: 31.03.2023 08:10

USB a GPS

Příspěvek od jenkings » 31.03.2023 08:16

Zdravím,
mám čerstvě Ford Focus 1.8 z roku 2009.
Mám trochu problém s palubním systémem. Jednak mi nejde přehrávat hudba z USB. Zkoušel jsem různé "chytré" rady z internetu, jako vytváření různých specifických složek a dát hudbu do nich, různé formátování disku, různé formáty hudby, ale položka USB je v menu vstupů stále zašedlá a nejde vybrat.

Druhý z problémů je GPS. Funguje velice prazvláštně. Ukazatel se sice po mapě hýbe, ale někdy jsem jel o 1 kilometr vedle, někdy jsem jezdil, ale po holandsku.. Jsem z toho krajně zmaten. Pochopil bych to, kdyby se poloha neaktualizovala vůbec, ale tady mi uniká, co by to mohlo dělat. Zkoušel jsem i položku "manual calibration", sdělilo mi to, že mám ujet se zapnutou kalibrací 10-15 km, ale pak si nejsem jist co čekat. Tahle hláška tam zůstala viset i poté, co jsem ujel 30km+, a nic se na ní nezměnilo. Nevím jestli tam má běžet nějaký prograssbar, protože tam je jen rámeček, který se ale nijak neplní,nevybarvuje ani nijak jinak nehýbe.

Předem díky za rady

Uživatelský avatar
ZaQik
Admin
Admin
Příspěvky: 23474
Registrován: 30.05.2010 17:33
Bydliště: exit 82 na D0

Re: USB a GPS

Příspěvek od ZaQik » 31.03.2023 12:04

tady nejsi na facebooku ... nejdi si prislusna vlakna ke svym problemum a pokud v nich nenajdes odpoved, tak se teprve ptej
Ford Focus mk3 combi 1.6 Ti-VCT, r.v.2018 + Ford Fiesta mk7 3D 1.25, r.v.2014
byl Ford Focus mk2 combi 1.6, r.v.2009 + Ford Fiesta mk6 1.4 TDCi r.v. 2004
Nejsem poradna, encyklopedie ani hotline spolecnosti Ford - ptejte se na foru, od toho je.

Zamčeno

Zpět na „Technické informace + diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů