bixenon

Karoserie, světla, lak ...
Moderátor:miki21
Odpovědět
AdsBot [Google]
Junior
Junior
Příspěvky: 401
Registrován: 02.02.2008 03:47

bixenon

Příspěvek od AdsBot [Google] » 04.05.2005 18:40

Zdar ludia.

Vsimol som si ze niektore ford focusy maju vpredu bixenonove reflektory ( jedna xenonova vybojka ktora prepina dialkove/potkavacky zmenou ohniskovej vzdialenosti ) .
Neviete niekto kde by sa dal zohnat a kolko by stal len cocka + bixenon mechanizmus ? netreba mi ani parabolu, ani vybojku s transformatorom ani sklo - iba cocku plus elm. servo na prepinanie ohniskovej vzdialenosti - najidealnejsie s buraneho auta. Ide mi o zastavbu bixenonoveho reflektora do ineho auta.

dakujem

tief
tief@bxclub.com

AdsBot [Google]
Junior
Junior
Příspěvky: 401
Registrován: 02.02.2008 03:47

Příspěvek od AdsBot [Google] » 08.05.2005 22:45


AdsBot [Google]
Junior
Junior
Příspěvky: 401
Registrován: 02.02.2008 03:47

Re: bixenon

Příspěvek od AdsBot [Google] » 08.11.2005 21:17

tief píše:Zdar ludia.

Vsimol som si ze niektore ford focusy maju vpredu bixenonove reflektory ( jedna xenonova vybojka ktora prepina dialkove/potkavacky zmenou ohniskovej vzdialenosti ) .
Neviete niekto kde by sa dal zohnat a kolko by stal len cocka + bixenon mechanizmus ? netreba mi ani parabolu, ani vybojku s transformatorom ani sklo - iba cocku plus elm. servo na prepinanie ohniskovej vzdialenosti - najidealnejsie s buraneho auta. Ide mi o zastavbu bixenonoveho reflektora do ineho auta.

dakujem
Pokud máš ještì zájem o ty èoèky tak se ozvi mám poslednich 20 párù a jde to celkem na draèku....
tief
tief@bxclub.com

Odpovědět

Zpět na „Karoserie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti