co vas v posledni dobe vytocilo

Moderátor:phofy
Odpovědět
Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 19.07.2023 07:12

Jako nasralo mě to fakt hodně, protože to bylo naprosto zbytečný. O to víc, když si na mě ta paní začala otvírat hubu - asi jí nedošlo, že já jsem do nikoho nenajel bez brzd...Tohle se prostě může stát kdykoliv - to hlavní - ptal jsem se 3x jestli někoho něco nebolí, nebo se necíétí zle - nikdo nic, v protokolu napsáno bez zrannění - to bylo hlavní a splěno.
No jsem zvědavej kdo dojede a co bude navrhovat. Bavíme se pořád za pár měsíců o 21 starém autě, ale který není úplně ve špatném stavu a otázka, odkud berou data pro výpočet. Protože je šílený, že když se člověk mrkne na tipcárs a pořád jsou ST170 pod 100 kč...samozřejmě, dvě věci, jedna věc je, že lidi chtít tolik můžou, druhá co vidí ve svých tabulkách pojišťovna... :nixw: Já na to nehodlám zbohatnout :mrgreen: nebo někoho ojebávat, mě stačí, když budu mít opravený a zaplacený to, co mám rozbitý. :?
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Uživatelský avatar
phofy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9407
Registrován: 23.07.2011 11:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od phofy » 19.07.2023 07:48

Spíš aby se na to dali sehnat díly 8)

Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 19.07.2023 08:20

Tak nárazník se bude dát sehnat, ale hold se bude lakovat. Sehnat Panther Black v pěkným stavu je marný - respektive tím, že to je kombi. Kufrový dveře si myslím, že půjdou vytáhnout a zarovnat a max se budou snad muset jen rozleštit. U ničeho jsem si zatím nevšiml, že by byl prasklý lak. Ten polystyren pod nárazník se sežene nejlíp. Ale nevím co zadní čelo v jakým je stavu. Každopádně to je navařované při výrobě jestli se nepletu, takže tam to bude nejhorší.
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Uživatelský avatar
Sentik
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3705
Registrován: 30.05.2018 13:00
Bydliště:

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od Sentik » 19.07.2023 09:20

Tyjo, škoda :cry: Tak aspoň, že se ti nic nestalo, ta rána zezadu může bejt zlo.....

Tohle je taky moje noční můra, už se mi na křižovatce i stalo, že jsem musel malinko poskočit dopředu, jak se někdo řítil zezadu ... lidi nečumí, nebo čumí do mobilu nebo si pletou pedály, chjo. :bebng:
Tak snad dáš ST do pucu.
Wiki:
"Zahryovat, býti Zahryován" - náhodná a opakovaná bezdůvodná kontrola účastníka sil. provozu, kdy je příslušníkem PČR tento vyhodnocen jako živel podvratný, přičemž zpravidla jde o řidiče slušného, bezúhonného a předpisů dodržujícího

Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 19.07.2023 09:35

Snad nebude to zadní čelo moc chycené, z toho mám největší obavy. Zbytek spravit půjde. No volal mi likvidátor že pátek/pondělí by se na to přišel podívat. Ale poslal mi odkaz na online nějakou stránku pojišťovny, kde jsou instrukce co a jak nafotit - zatím říkal že auto kolem dokola, aby viděl v jakym je zhruba technickym stavu + winko. A pak by dojel si to omrknout. No tak jsem zvědavej.
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 20.07.2023 10:52

Tak zatím to pokračuje v dobrém duchu. Já včera skákal kolem auta hodinu a přes odkaz do Generali jsem fotil dle instrukcí auto. Dnes volal likvidátor s tím, že jestli bych teda mohl vyfotit i to čelo, že by se to tím mohlo urychlit, protože ke mě nedorazí dřív než zítra/ pondělí...možná i později a že prej by to tak hezky nevyfotil :mrgreen: Pak mě trochu potěšil i pobavil : " No fotky detailní, je to vidět, to víme už teď - nárazník na výměnu + lakování, kufrové dveře se nechají zkusit opravit + lakování, nebo druhé dveře + lakování, pěna pod nárazník nová a teď otázka co to čelo". Pak se mě ptal, jestli aspoň byla rozumná domluva, když jsem mu řekl to s tím pětikilem tak úplně odprsknul prej " Ti lidi si fakt dělají prdel už..." :D Tak během dneška ještě sundat nárazník a vyfotit ten spodek...tak snad to nebude úplně k.o. :?
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 25.07.2023 12:19

Tak pro změnu už nejen státní, ale ještě i městská se do mě bude srat! :mrgreen: Před chvílí mi psal brácha, že se máme dostavit na měšťáky s výzvou o vysvětlení, proč jsme nechali záměrně zaparkované auto v ulici, když bylo zřejmé, že tam bude probíhat stroní čištění...Tak já nevím, na ulici kde to před domem stává celoročně byla cedule na dnešní datum. Včera to brácha přeparkoval do jiných ulic v okolí - kde žádné čištění nebude, nidke nebyly značky. To si brácha obešel pěšky a dal si na to pozor - protože kdo by byl takovej debil, že by přeparkoval z ulice kde bude čištění do druhé ulice kde bude čištění? :dih: No, na lístku spztka našeho auta, který je psané na mě - Ford - barva šedá. Ale focus je šmoulově modrý! :mrgreen: Ulice máme vyfocené bez značek, tak jsem zvědavý, co se dozvím. :nunu:

Mimochodem, ohledně daily ST170 - suma na opravu byla naceněna, zbýva jen poslední likvidátor, který to musí odsouhlasit a pak by mě to měli poslat na účet. Tak jsem zvědavej :)
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Uživatelský avatar
Sentik
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3705
Registrován: 30.05.2018 13:00
Bydliště:

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od Sentik » 25.07.2023 13:21

Viz podpis .. proste si byl opět bezdůvodně Zahryován :totlsmile: Oni tě normálně trollí, to je neskutečný :mrgreen:
S měštákama přeju pevný nervy, jestli je to podobnej výkvět myslitelů jako máme u nás, tak to si užiješ. :perfect:
Wiki:
"Zahryovat, býti Zahryován" - náhodná a opakovaná bezdůvodná kontrola účastníka sil. provozu, kdy je příslušníkem PČR tento vyhodnocen jako živel podvratný, přičemž zpravidla jde o řidiče slušného, bezúhonného a předpisů dodržujícího

Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 25.07.2023 19:51

Ty vole, no jako to jsem teda ještě nezažil. Takový arogantní hovada, to jsem až chvílema přestal zabírat. Ve zkratce - prej je to v pořádku a musíme zaplatit pokutu :mrgreen: Což jsem teda nesouhlasil, pak se do toho pustil jakejsi šedivej kancelářskej strážník a začal mě poučovat, že jako řidič musím znát veškerý, veškerý předpisy poučky a kde co, takže vlastně z toho vyplynulo, že vlastně je v pořádku, když dostanu pokutu když je strojní čištění i tam, kde cedule není... :nixw: :dih: :wallbash: Do toho se pak vložila ještě jedna strážnice, ta byla úplně tupá - prej: " Prosím Vás, co se rozčilujete, však to cinkne jen za 3 stovky...taky by to mohlo být za 2 tisíce..." 8O Normálně jsem chvíli přemýšlel, jestli jsem v realitě, nebo někde ležím na chodníku, kde mě rajclo z vedra a mám halucinace. :shocked: No dohádali jsme se tam slušně, a hold nakonec jsem tam ty 3 stovky nechal. Čert je vem, ale to chování a úvaha...Pak když jsem od tama táhnul, tak na chodně už čekali další dárci peněz a ten jeden ten byl hodně dobrej: " Ty vole zdar, Ty jsi tady taky? Za co? No já jsem dostal vole pokutu za parkování na soukromym parkovišti...To jsem zvědavej, co tady do mě budou hučet..." Docela mě mrzí, že jsem tam nezůstal, ale prostě žádný rozumný dialekt se tam nedal vést... :puke_r:
Jako Sentiku, říkal jsem si, to bude v pohodě, nejsou to státní, tak s nima bude řeč...vůbec, fakt kdyby na chodbě neměli kameru, tak bych se jim snad i vysral na schody! :mrgreen:
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Uživatelský avatar
Sentik
Test driver
Test driver
Příspěvky: 3705
Registrován: 30.05.2018 13:00
Bydliště:

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od Sentik » 26.07.2023 08:23

Tady je to stejný... se státníma mi to přijde v pohodě, nemám nějaký špatný zkušenosti, stavěj me jednou za dvacet let, ale měštáky vidám "v akci" denně.
Jak řeší turisty, kteří to na 10 min zastaví kde nemaj, jak řeší dopravku (DPD/PPL) kterej to nechá na čarách a jde odnést balík jim do kanclu :dih:
Případně jak si stoupnou na výjezd z města, kam se smí ráno jen do 10:00 a jak vyjíždíš v 10:03, tak už tě buzerujou a pokutujou....

Když je slyšim jejich "angličtinou" něco vysvětlovat těm chudákům turistům, co sem vezou prachy, tak se za ně stydim... Měštaci, to je prostě kapitola sama pro sebe.
No a s tim soukromým parkováním si mě dostal, protože když je naopak voláme, že nám někdo třeba i dlouhodobě stojí na označeným, soukromým pozemku, tak na zavolání řeknou, že to nemaj právo řešit a nazdar.
Wiki:
"Zahryovat, býti Zahryován" - náhodná a opakovaná bezdůvodná kontrola účastníka sil. provozu, kdy je příslušníkem PČR tento vyhodnocen jako živel podvratný, přičemž zpravidla jde o řidiče slušného, bezúhonného a předpisů dodržujícího

stano.
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 12899
Registrován: 18.07.2011 19:55

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od stano. » 26.07.2023 09:53

Zalezi, ci majitel parkoviska je miestny kinder-mafian alebo nie.

Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 26.07.2023 11:14

Fakt hnus...prostě ikdyž sem byl nasranej, tak jsem se nadechl a prostě začal mluvit klidně a pomalu, abych dal najevo, že se můžeme bavit slušně...to je jak kdybych stál někde mezi vesnicema a řval do pole. Úplně k ničemu, fakt takový arogantní svině jsem dlouho nezažil. Nevadí, už máme vymyšlenou odvetu na příští strojní čištění. :mrgreen:
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Uživatelský avatar
pkadecka
Test driver
Test driver
Příspěvky: 4754
Registrován: 18.08.2009 12:39
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od pkadecka » 27.07.2023 11:15

pkadecka píše: 14.07.2023 11:54 Update: před 3 týdny jsem mu přes právníka poslal předžalobní výzvu a návrh mimosoudní dohody. On to nechal bez reakce až do neděle, kdy to chtěl opravit s tím kámošem. Pak sepsal ten jeho canc, který je úplně na hovno, tak jsem to aspoň zapracoval do toho svého návrhu mimosoudní dohody a poslal mu to.

On k tomu má připomínky, tzn. řadu bodů chce vyškrtnout... ten mamlas si myslí, že je v pozici, kdy si může diktovat nějaké podmínky. :dih:

Takže jsem mu dal ultimátum, v pondělí mi to přinese podepsané (a podpis úředně ověřený), jinak už to dám fakt k soudu.
Tak jestli si myslíte, že to nějak dopadlo, tak se pletete... ale to samozřejmě nikdo nečekal. Nepřišel s žádným návrhem řešení, natož s písemným, v pondělí nekomunikoval vůbec. Místo toho si ten vůl najal advokáta... :dih:

Ten mu sepsal protinávrh: že tu terasu s kámošem opraví, odstraní ten šajzebeton, dá nový a připraví to pro položení hydroizolace... a zajistí stavební dozor, který to zkontroluje.

ALE: Ten jeho kámoš (to je ten, co dělal sondu do betonu kladivem) pracuje v nějaké základní škole jako školník, krom toho je OSVČ, kde ze stavebních prací má v živnostenském rejstříku uvedeno jenom "příprava staveniště". Navíc v tom jeho návrhu není vůbec nic o položení nové hydroizolace. Prostě řešení zase na hovno.

Takže po poradě s mým právníkem tenhle návrh odmítneme, já to nechám opravit za svoje nezávislou firmou a pak to po těch dvou idiotech budu vymáhat, klidně soudně (a vymahatelnté je). Plus budu požadovat vrátit ty peníze, co jsem mu loni v září poslal na zajištění zednických prací. Protože se musí dělat znova to samé = vybourat beton a dát nový, nadto to udělat správně a se vším všudy, ne že tam někdo vyleje pár kyblíků betonu a zmizí.
Pavel Kadečka
Mazda 6, 2.0i, 2004
Citroën Xsara, 1.4i, 2004
Ford Focus Turnier, 1.6i, 2002

Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 06.08.2023 21:27

Tak abych nějak shrnul to výš ohledně mého daily ST170...čekal jsem týden na vyjádření posledního likvidátora. Přišla sms typu: Dobrý den během dnešního dne Vám bude zasláno plnění na bankovní účet. Spozdravem ....ten a ten... na účtu přistálo 35 518kč :palec_nahoru: To se ta stará paní teda sekla jen 71x :mrgreen: Teď už jen domluvit karosáře a aspoň to bude mít novou prdel :)
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Uživatelský avatar
ZAHRY
.
.
Příspěvky: 6765
Registrován: 08.11.2011 13:20
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: co vas v posledni dobe vytocilo

Příspěvek od ZAHRY » 14.09.2023 22:00

Tohle vlákno bude jednou pojmenovany po mě... :)

Aby toho nebylo málo s platfusákama z čr a městskou službou hlídání přechodů atd...tak už se do mě začínají sr*át i rakušáci. Přisel dnes dopis, že moje auto bylo na dálnici v rakousku spatřeno bez dálniční známky dne 13.5.2023 v 11:45:08. No..6.5 někdy před 5tou hodinou ranní, jsem zastavil v Mikulově, sundal si kameru, koupil na Molce dálninční známku do Rakouska na 10 dní. -> tj 6.5 +10 dní = do 16.5. :nixw: Známka vlepena podle instrukcí - buď roh, nebo před zpětné zrcátko do prostřed skla - dávám ji tám pokaždý. Hurá jedeme...Dojeli jsme na letiště, vyskákali jsme ven, já dal klíče od socky bráchové přítelkyni, ta s tím odjela zpět do ČR a 13.5. pro nás zase dojela...stále stejným autem,se stejnou známkou na okně....
No.2 - zkusil jsem volat na jejich linku která je 24/7...Samozřejmě jediný jazyk je němčina, takže mimo mě...Takže zítra to za mě bude muset vykomunikovat známá, která mluví plyně německy a to jsem zvědavý jak budou reagovat když po nich budu chtít fotografii mýho auta údajně bez známky. Mám výpis z účtu a dokonce jsem našel i účtenku z benzínky...
Celkově vůbec mi je divný, že oni mi teda dají vědět, že auto jede údajně bez známky až 13.5. ale to, že to auto tam jelo předtím tu stejnou trasu tam a zpátky tak to nic? Trošku to smrdí nějakým pokusem mi příjde... :blee:
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173+PS
Ford Focus combi ST170 r.v. 02 173PS
Ford Focus BAU!!!ST170 r.v. 02 173PS

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host