manuální klimatizace bliká

Prostě vše kolem vzduchu.....
Odpovědět
Jackun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 16.02.2015 22:58

manuální klimatizace bliká

Příspěvek od Jackun » 12.04.2015 15:44

Zdravím, mám Focus 2001 1,6 benzin. Po zmáčknutí tlačítka začne dioda po cca 10 vteřinách blikat a samozřejmě nechladí. Indikuje to primo nějakou závadu? Dost mě zarazí, že jsem nikde nedocetl, ze by to někomu taky blikalo.

Jackun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 16.02.2015 22:58

Re: manuální klimatizace bliká

Příspěvek od Jackun » 17.05.2015 14:36

Tak pokud oddělám relé ke klimatizaci, které je v pojistkové skříni nacházející se pod kapotou a vezmu kousek drátku, kterým spojím 2 určité kontakty, sepne se el.mag. spojka a klíma začne normálně chladit. Zkoušel jsem tam to relé tedy vyměnit z funkční klimy a nepomohlo to. Nevím si rady. Čidla tlaku?? Když jsem propojil opět drátky čidlo nízkotlaku (to pod čelním oknem) tak se spustil pouze větrák chladiče, to samé po propojení čidla vysokotlaku (u pravého předního kola). Nevíte někdo?

peetman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 01.01.2013 09:02

Re: manuální klimatizace bliká

Příspěvek od peetman » 03.06.2015 22:23

Ahoj mám taky dotaz
nefunguje mě klimatizace ale v tom smylsu že nesvítí ani kontrolka na spínači ,tak ani nesepne samo že mám nastartováno a větrák puštěný..ale někdy náhodně ano...při tom stejný problém mám s vypínačem cirkulace vzduchu a taky s tím někdy nejdou nastavit el zrcátka...má to ňjákou souvislost?...někdy třeba stačí vypnout a zase zapnout klíček a třeba tlačítko na klapku ventilace vnitřní/vnější okruh jde...
Mám FOFO 1.6 benzina r.v 2000

Odpovědět

Zpět na „Focus - klimatizace a ventilace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů