Zdravím,
Mám rádio 6000CD (oválné stříbrné) a jsem přesvědčen, že dřív mi zobrazovalo jména interpretů a názvy písniček, ale teď mi u stanice zobrazí vždy pouze její název (u všech, co jsem zkusil).
Nikde jsem nenašel žádné nastavení, kde by se to dalo vypnout a zapnout.
Pamatuju si to správně? Umí to zobrazovat? Čím by mohlo být způsobeno, že to teď nezobrazuje?
U stanic mi TP svítí, tedy RDS data by měla být k dispozici.
Zobrazení RDS dat na 6000CD
- juso
- Nováček
- Příspěvky: 28
- Registrován: 02.02.2008 03:18
Re: Zobrazení RDS dat na 6000CD
Hmm, mam take iste radio ale nevidel som nic take. Jedine na co som prisiel je ked mas pustene radio naraz stlacit 2 a 3 tlacitko a chvilu podrzis. Vtedy sa ti aktivuje "skryte menu" a vidis tam napr kvalitu signalu, kvalitu RDS signalu, cislo stanice a vselijake dalsie veci. Prepinas sa potom cez tlacitko "menu". Neviem ale ako z toho vyskocit okrem vypnutia a zapnutia radia. Vyskusaj, ci ti to funguje tak isto.
FF2 1.6 Duratec 74kW 100k CollectionX
- warfery
- Nováček
- Příspěvky: 11
- Registrován: 18.07.2009 22:24
Re: Zobrazení RDS dat na 6000CD
Podle mne to bylo klasicke RDS, ktere posila nazev stanice, interpretr, nazev pisnicky. A to neustale rotuje. Myslim, ze uz sem se s tim na nejakem stanici setkal - mozna to bylo pouze experimentalne.
E: http://en.wikipedia.org/wiki/Radio_Data_System
tak radio musi podporovat RT - Radio Text, pokud si ho videl, tak nejspis funguje, druha vec je, ze to musi vysilat naladena stanice.
E: http://en.wikipedia.org/wiki/Radio_Data_System
tak radio musi podporovat RT - Radio Text, pokud si ho videl, tak nejspis funguje, druha vec je, ze to musi vysilat naladena stanice.
Ford Focus Combi, 1.6TDCi, 80kW, 12/2005
Škoda Favorit 135L, 1991

Škoda Favorit 135L, 1991

Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host