Problém

Nápravy, řízení ...
Moderátor:miki21
Zamčeno
scobann
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 25.04.2012 12:53

Problém

Příspěvek od scobann » 08.01.2013 18:00

Dobrý den mám takový dotaz mám problém s předním pravým kolem u levého kola sem si toho zatím nevšiml jakmile točím nějakou zatáčku pod plynem v kolu jak kdyby křupe a celé kolo vibruje auto se třese,a celé ve vnitř vibruje začíná to až jedu např 80km/h auto se třese a kolo dělá hrozný bordel nemá někdo typ čím by to mohlo být a popř. kolik by stála oprava? díky

Typ auta: Ford focus kombi rok 2000 1,8tdi

+ Ještě bych se chtěl zeptat nejde mi otevřít centrálem kufr musím ho otvírat ručně u řidiče nějaké rady na to aby kufr jel přez centrál? díky vím že to do téhle části nepatří.

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: Problém

Příspěvek od lucky.jack » 08.01.2013 19:51

Prvně nechápu název tématu. Za druhé, určitě jsi zkoušel HLEDAT, že?

Jen malý výtah z pravidel fóra...

- Nejdřív hledejte a teprve pak se ptejte. Opakované dotazy na základní problémy jsou jedním z hlavních nešvarů jakýchkoliv technických diskuzí. Dříve než vložíte svůj dotaz (i když se vám zdá zásadní a jedinečný), snažte se odpověď v diskuzích najít pomocí nástroje na hledávání v diskuzích. Nebude to ztracený čas, dozvíte se spoustu zajímavých a užitečných věcí. Teprve pokud všechno selže, podělte se o svůj problém s ostatními.

Např.
http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... it=vibrace
http://www.ford-focus.cz/forum/viewtopi ... 85&t=31407


- Výstižný titulek (nadpis). Diskuzí je spousta a správný titulek často rozhoduje o tom, jestli se případný rádce na váš problém vůbec podívá. Diskuze s nadpisem "pomoc" nebo "???" budou mazány. Špatným příkladem titulku jsou na tomto serveru titulky "Kolik?", "Tak kolik?" a pod.


Zkus pokračovat v tématech v odkazech :palec_nahoru:
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Podvozek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů