Předejití závady typu upadnutí kola

Odpovědět
commanderwar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 199
Registrován: 03.01.2010 14:36

Předejití závady typu upadnutí kola

Příspěvek od commanderwar » 04.03.2014 19:04

Ahoj, mam fofo 1 2001 nalitano 240 000 a rezavy podvozek jako svina
jinak auto vypada jeste velmi zachovale.

nedavno mi jedna kamoška vypravela ze jim u focusu upadlo nejdrive jedno zadni kolo a za pul roku druhy:)
A jsem z toho fakt vystresovanej.
Auto cca každy pul roku až rok vemu do servisu at me pořadne zkontroluji napravu a mam pocit že na to každej jebe...tak jako to kontroluji oni to by mě udelala i babička.
Je nejaka šance na takovyto druh zavady prijit vcas??
V tuto chvli i přesto ze mam vše dole rezavy a načaty, vše funguje jak ma dle servisu 2 - 3 ruzný.
Nic nemlati neboucha nedrhne atd

ale jsem asi paranoidni, a chci mit jistotu že koukaji dobře tam kam mají
jeste me napadlo neni lepší než servis zajet do stanice stk...kde by toto mohlo zkontrolovat lepe??
Ford Focus 1.6 16V, 11/2001

Uživatelský avatar
lucky.jack
Test driver
Test driver
Příspěvky: 8442
Registrován: 12.03.2011 21:18
Bydliště: v Hradci Královým

Re: Předejití závady typu upadnutí kola

Příspěvek od lucky.jack » 04.03.2014 20:04

Polozme si otazku, kolika z mistbich uzivatelu jednickoveho focuse se stala nehoda jako tve kamaradce...? myslim, ze zadnemu a kolik mistni znaji takovyto pripad ze sve praxe? Asi minimum...Tak nebud paranoidni a zajed si treba na to stk. Nebo vymen obe loziska a bzdes mit klud
>Galerie< - Focus II combi 10/2007 Collection(mezifacelift), 1.6 TDCi 66 kW/214Nm - chip 81kW/245Nm
Obrázek

Maňhy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 28.04.2010 21:45
Bydliště: Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maňhy » 04.03.2014 20:05

Pokud Ti tri rozdilne servisy rekly, ze je to OK a nic Ti neklepe, nevibruje, nevrze, nedrhne a auto Ti pri rizeni neplave, tak co resis?...podle me jsi drobet paranoidni :-D ...upadnout kolo Ti samozrejme muze, po najeti prudce na nejakou velkou nerovnost, ale upadnout nemusi :-) ...automechanik by to urcite poznal, kdyby neco bylo spatne, je to prece jeho kseft :-)

Odpovědět

Zpět na „Focus - podvozek 1998 - 2004“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů