DIVNÉ ZVUKY Z PALUBKY

Odpovědět
mike123
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10.02.2008 10:08

DIVNÉ ZVUKY Z PALUBKY

Příspěvek od mike123 » 06.03.2008 20:02

AHOJ,

KOUPIL JSEM FOCUS TURNIER TDCI 1,6 80 KW. 90.000 KM NA SERVISCE, KAROSERIE A INTERIER VOŇAVKA :D .

JE TO DOVOZ SRN, CENA VÝBORNÁ - JSOU TAM NĚJAKÝ MOUCHY :D

1. PRASKÁNÍ OD PŘEDNÍ NÁPRAVY PŘI TOČENÍ VOLANTEM (LECOS UŽ JSEM PŘEČETL, TAKŽE TO TIPUJU NA STABILIZÁTORY ČI LOŽISKO NA TLUMIČI - ALE JSOU TO TEDA PECKY!!!)

2. VĚC, KTERÁ MĚ TRÁPÍ JSOU DIVNÝ ZVUKY JAKOBY ZE STŘEDOVÝHO PANELU, NA VOLNOBĚH I PŘI JÍZDĚ PŘI PŘIDÁVÁNÍ PLYNU. NEVÍM, JAK TO POPSAT, JE TO HODNĚ POTICHU, KDYŽ PŘIDÁM PLYN, ZTRATÍ SE TO. NEMÁTE ZKUŠENOSTI, KAMARÁD-TECHNIK U FORDU ŘÍKAL, ŽE TO VYPADÁ ŽE SE NĚCO O SEBE TŘE A REZONUJE - TRUBKA OD KLIMATIZACE ATD., PROTOŽE Z MOTORU TO NEJDE. NEŘEŠIL JSTE NĚKDO PODOBNOU VĚC??

DÍKY.

PS: CELKOVĚ MÁ MOTOR DIVNEJ ZVUK, MĚL JSEM FABII TDI 74 KW, A TA MĚLA ZVUK JINAČÍ :D

ALE JEDE PARÁDNĚ A TEN ZVUK JE PREJ PRO COMMONRAIL V TDCI NORMÁLNÍ.

Uživatelský avatar
mehturt
Test driver
Test driver
Příspěvky: 2708
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: SC
Kontaktovat uživatele:

Re: DIVNÉ ZVUKY Z PALUBKY

Příspěvek od mehturt » 07.03.2008 08:29

vypni si Caps Lock
2013 Focus kombi
bolo: 2007 Focus kombi 1.6 Ti-VCT Ghia-X
Obrázek

Uživatelský avatar
richisan
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1534
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Bratislava

Re: DIVNÉ ZVUKY Z PALUBKY

Příspěvek od richisan » 08.04.2009 23:09

mike123 píše:AHOJ,

CELKOVĚ MÁ MOTOR DIVNEJ ZVUK, MĚL JSEM FABII TDI 74 KW, A TA MĚLA ZVUK JINAČÍ :D
suhlas!Moje druhe auto je OktII tdi-pd a ten zvuk je fakt vo forde inacsi :idea: Ale ked uz niekto napise, ze tdci ma divny zvuk, tak neviem, ci ma sudnost. Oktavia,Fabia a vsetky koncernove tdi aj vratane 2,0tdi cr su traktorove motory, ktore len hucia, vykon ziaden, krutiaci moment napriek velkemu rozdielu v kubature pri Okt mensi a na to, aku hodnotu ponukaju vodicovi-majitelovi su drahe ako slak. Ktore auto ma potom divny zvuk motora :?: :lol: :mrgreen: Akurat dobre do mesta na rozhrkotanie.

Uživatelský avatar
DalinCK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 81
Registrován: 02.02.2008 03:18
Bydliště: Český Krumlov

Re: DIVNÉ ZVUKY Z PALUBKY

Příspěvek od DalinCK » 09.04.2009 13:47

Z toho "divneho" zvuku si nic nedelej, ja mam ten samy motor v C-Maxu a kdyz jsem ho privezl a jezdil s nim, tak jsem si rikal, ze je neco spatne, ale pro sichr jsem zajel do Fordu, mechanik si sedl, projel a rika, naprosto v poradku, tohle ty jedna sestky delaji :-). Od te doby jsem to pak poslouchal i na jinych autech od Fordu a od PSA (Peugeot, Citroen) a zjistil jsem, ze nektera auta "rachtaji" daleko vic :-), takze se tim take netrap.
Ford Focus C-MAX 1.6 TDCi 80 kW (109 k) Trend, 1/2004

Uživatelský avatar
BobTDCi
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 1128
Registrován: 18.02.2009 10:34
Bydliště: NR kraj, Slovensko

Re: DIVNÉ ZVUKY Z PALUBKY

Příspěvek od BobTDCi » 09.04.2009 15:07

mike123 píše:AHOJ,

KOUPIL JSEM FOCUS TURNIER TDCI 1,6 80 KW. 90.000 KM NA SERVISCE, KAROSERIE A INTERIER VOŇAVKA :D .

JE TO DOVOZ SRN, CENA VÝBORNÁ - JSOU TAM NĚJAKÝ MOUCHY :D

1. PRASKÁNÍ OD PŘEDNÍ NÁPRAVY PŘI TOČENÍ VOLANTEM (LECOS UŽ JSEM PŘEČETL, TAKŽE TO TIPUJU NA STABILIZÁTORY ČI LOŽISKO NA TLUMIČI - ALE JSOU TO TEDA PECKY!!!)
DÍKY.

PS: CELKOVĚ MÁ MOTOR DIVNEJ ZVUK, MĚL JSEM FABII TDI 74 KW, A TA MĚLA ZVUK JINAČÍ :D

ALE JEDE PARÁDNĚ A TEN ZVUK JE PREJ PRO COMMONRAIL V TDCI NORMÁLNÍ.
No ak sú to "pecky" - tak sú to takmer na betón horné uloženia tlmičov - "ložiská" - ak to urobí aj na zvdiháku keď budeš vytáčať riadenie z jednej krajnej polohy do druhej krajnej polohy - bude na nich vidno kedy to "pukne" - aj to vizuálne "skočí". Treba ich vymeniť - aj ak by ti pukalo iba jedno - teda na jednej strane vymeň obe - druhé ti aj tak odíde o chvíľu na to a po výmene musíš n ageometriu - to by si ju platil zbytočne dvakrát.
To ale asi bude mať viac, ako tých 90tkm. Ale ak mal všetko menené ako treba/olej, filtre/, tak by tomu nemalo byť nič neboj sa.
Veľa šťastných km želám - urob si fotogalériu a zaves do galériek. :wink: :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Seat LEON II, 1.9TDI PD 105k, 06/2010´
Predtým: Ford Focus II Titanium kombi, 1.6TDCi 110k, 10/2005´
Predtým: Renault Mégane II sedan, 1.5dCi 82k, 2004´
Predtým: Renault Clio II, 1.5dCi 65k, 2001

Odpovědět

Zpět na „Focus - naftové 2004 - 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů